Резюме от 12 января 2019 PRO

Зінухов Сергій Вячеславович

Викладач, фахівець структурного підрозділу навчального закладу

Полная занятость, удаленная работа.

Возраст:
48 лет
Город:
Энергодар
Готов переехать в:
Днепр, Киев, Одесса, Харьков

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Заступник директора з навчальної роботи

с 09.2004 по наст. время (14 лет 4 месяца)
Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р.Г.Хеноха "Класичного приватного університету", м. Енергодар (освіта, наукова діяльність)

викладання дисциплін, адміністративна діяльність на рівні різних структурних підрозділів учбового закладу; робота з персоналом та студентами (учнями); організація навчальної, методичної та наукової роботи; розробка навчальної документації (навчальні плани, графіки, розклади, програми, навчально-методичні комплекси тощо); ліцензування та акредитації окремих освітніх послуг ; репетиторства


Образование

Класичний приватний університет

Аспірантура; спеціальність: 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці, м. Запоріжжя
Высшее, с 09.2005 по 06.2008 (2 года 9 месяцев)

кандидат економічних наук (захист кандидатської дисертації 2009 рік)


Дополнительная информация

Володіння мовами: російська і українська мови вільно; англійська – на середньому рівні.
Володіння ПК: впевнений користувач: MS OFFICE (EXEL, WORD, POWER POINT, ACCESS), досвід роботи в мережі Інтернет та електронної пошти; використання пакетів прикладних програм: MATHCAD, MAPLE, STATISTICA.
Досвід: викладання дисциплін, адміністративної діяльності на рівні різних структурних підрозділів навчального закладу; роботи з персоналом і студентами; організації навчальної, методичної і наукової роботи; розробки навчальної документації (навчальні плани, графіки, розклади, програми, навчально-методичні комплекси і т. д.); ліцензування та акредитації окремих освітніх послуг; репетиторства.
Професійні навички та особисті якості: вмотивованість; розвинені навички усного та особистого спілкування; здатність прийняття обґрунтованих рішень, критичне мислення, вміння організовувати та планувати; толерантність і гнучкість в різних ситуаціях; відповідальність; принциповість; надійність, дотримання корпоративної етики.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме