Сохранить подходящие вакансии стало проще и удобнее

Резюме от 21 января 2019 PRO

Гнатенко Олена Сергіївна

Офіс-менеджер, 14 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
30 лет
Город:
Борисполь

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Керівник рекламного відділу

с 07.2017 по наст. время (1 год 6 месяцев)
ПП "Термінал-Інфо", Борисполь (Друковані засоби масової інформації)

Пошук реклами, рекламних статтей. Ведення діловодства, складання наказів, листів, актів виконаних робіт, видача рахунків, оформлення договорів. Підготовка супрводжувальної документації по рахунках та актах виконаних робіт. Контроль за своєчасною оплатою рахунків та виходів замовлень.

Менеджер(управитель) з питань регіонального розвитку

с 10.2016 по 10.2018 (2 года)
Політична партія "Сила Людей", Киев (політична діяльність)

Реєстрація нових членів Партії, внесення та коригування данних (включно з необхідною комунікацією з кандидатами в члени Партії в Єдиному реєстрі. Комунікація з тими, хто подав заяву на вступ до Партії але не надав супутніх документів. Телефонне та імейл інформування. Комунікація з тими, хто подав заяву на вступ до Партії але не надав супутніх документів. Телефонне та імейл інформування. Реєстрація організацій, внесення в реєстр відповідних змін (включення нових членів в осередок та виключення членів з осередку). Надання витягу/відомостей з Єдиного реєстру членів партії та партійних організацій – на запит. Обдзвін партійців та керівників парторганізацій з метою вказаною в рішеннях політради або офіційних розпорядженнях секретаріату (документи оприлююднюються публічно, для пералельного отримання інформації через інтернет, емейли, соціальні мережі тощо). Ведення обліку вступних та членських внесків, систематизація інформації, надання консультацій з питань заборгованості. Щоденне оновлення відомості сплати членських внесків по областям задля оперативного надання відповідної інформації на запит керівництва партійних організацій. Забезпечення життєдіяльності офісу (замовлення води, канцтоварів, поповнення мобільних телефонів). Доставка, сортування та розсилання членських квитків.

Секретар

с 02.2016 по наст. время (2 года 11 месяцев)
Громадське Формування "Загін Територіальної Оборони м. Бориспіль", Борисполь (Загін територіальної оборони м.Бориспіль. Об`єднуємо громаду міста: -для охорони громадського порядку та публічної безпеки міста, -для підтримки захисників в зоні АТО, -для готовності захищати територію міста, -удосконалення в цивільній обороні, - перші)

Ведення протоколів зборів, веденння документів на отримання коштів, які виділяються з міського бюджету, робота з торгівельним майданчиком проекту "Прозорро", написання запитів, звернень тощо.

Помічник- консультант міського депутата

с 01.2015 по наст. время (4 года)
Міська Рада, Бориспіль (Політика)

Спілкування з виборцями, веденя реєстру документів, ведення всіх документів та звернень та багато іншого.

Помічник керівника

с 07.2014 по 01.2015 (6 месяцев)
ТОВ "Л-Центр", м. Бориспіль (Будівельна компанія)

Приймальник поїздів

с 01.2007 по 09.2013 (6 лет 8 месяцев)
Укзалізниця, Киев (перевезення вантажу і багажу)


Образование

ДЕТУТ

Фінанси, Київ
Неоконченное высшее, с 09.2011 по 06.2016 (4 года 9 месяцев)


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: