Резюме от 13 января 2022 PRO

Зелений Віталій Ігорович

Керівник середньої ланки

Полная занятость.

Возраст:
28 лет
Город:
Львов
Готов переехать в:
Харьков

Контактная информация

Соискатель указал телефон, эл. почту и Facebook.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь. Доступ к контактам — от 390 грн.


Опыт работы

Головний спеціаліст контрольно-інвентаризаційного відділу

с 12.2015 по наст. время (6 лет 1 месяц)
Управління комунальної власності Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, Львів (Виконання функції органу управління майном комунальної власності територіальної громади м. Львова; передача в оренду, відчуження (приватизація) майна комунальної власності територіальної громади м. Львова)

У обов'язки входить:
- здійснення контролю за дотриманням орендарями умов договорів оренди нежитлових приміщень, будівель та іншого майна, яке перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Львова;
- забезпечення представництва управління комунальної власності під час виконання судових рішень з Державною виконавчою службою;
- надання погодження на проведення реконструкції, перепланування та проведення ремонтних робіт нежитлових приміщень, будівель та іншого майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Львова;
- проведення перевірок (обстежень) та забезпечення візуалізації об’єктів комунальної власності для розгляду на комісії з підготовки пропозицій для надання в оренду, надання дозволу суборенди майна територіальної громади м. Львова тощо.


Образование

Національний університет "Львівська політехніка"

Фінанси та кредит, Львів
Высшее, с 2010 по 2015 (4 года 9 месяцев)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Впевнений користувач ПК (ПЗ, MS Office, поштові програми, інтернет і т.д). Базовий рівень 1С Підприємство (7 та 8 версія)


Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Русский — продвинутый
  • Английский — начинающий

Дополнительная информация

Зелений Віталій Ігорович

Дата народження: 28 липня 1993р
Місто: Львів

Контактна інформація:
Телефон: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
E-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

11.2019 - Навчання в ДВНЗ «Університет банківської справи» Центр післядиплимної освіти Львівський навчально-науковий інститут за програмою підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування спеціалістів з фінансово-економічного напряму.

05.2020 - успішно завершено базовий курс із цифорової грамотності (початковий рівень) для державних службовців - Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google (розроблений у співпраці з компанією Google та втілений за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом innovabridge, через національну онлайн-платформу з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта).

Додатковий досвід роботи:
04.2015 – 05.2015 проходження оплачуваної практики на ПАТ ”Шахта ”Надія” у відділі економіки, планування, ціноутворення та заробітної плати на посаді інженера з економіки.

Також наявний досвід неофіційного працевлаштування у період здобуття вищої освіти.


Посвідчення водія категорії «В»
Наявне власне авто


Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: