Резюме от 19 ноября 2018 PRO

Масленин Олег Борисович

Юрист-хозяйственник, 19 500 грн

Полная занятость.

Возраст:
47 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Заступник директора

с 05.2018 по наст. время (6 месяцев)
ТОВ "ЕКО-СЕРВІС", Київ (Господарська діяльність по захороненню твердих побутових відходів IV класу небезпеки)

Юридичне супроводження господарської діяльності Полігону по захороненню твердих побутових відходів IV класу небезпеки

Директор

с 08.2017 по 04.2018 (8 месяцев)
ТОВ "КАЛІПСО-ФІШ", Київ (Ресторанній-готельний бізнес)

Кризовий менеджмент групи компаній (готельна-ресторанній-розважального направлення).

Виконуючий обов’язки голови правління Закритого акціонерного товариства

с 09.2008 по 01.2013 (4 года 4 месяца)
Закрите акціонерне товариство «ЕкспресПей», Киев (Розвиток та просування на ринку України небанківської платіжної системи.)

Організація роботи та управління підприємствами 95% іноземного капіталу (ЗАТ «ЕкспресПей» та ТОВ«ФК«ЕкспресПей») в період кризи. Оптимізація кількості співробітників всіх рівнів, зменшення податкового навантаження, повернення майна компанії з інших регіонів України. Зменшення боргових зобов'язань (по заробітній платі, бюджетних платежах, договірним зобов'язанням). Підготовка підприємств для продажу або нових завдань від власників. Пошук потенційних інвесторів. Судові справи (господарські та загальні) - з податковою, банками, кредиторами та боржниками. Представництво юридичних осіб у податкових, земельних, пожежних та ін. у в органах державної влади і управління, господарських організаціях, податкових, правоохоронних, нотаріальних органах (переговори, вирішення конфліктних ситуацій). Перевірка договорів контрагентів, аналіз і розробка проектів договорів під роботу компаній, розробка локальних нормативних актів підприємства. Супроводження зовнішньоекономічної діяльності компаній. Трудові відношення, повне супроводження та забезпечення правової діяльності інших товариств. Представництво і захист інтересів юридичних та фізичних осіб у судах (всі судові інстанції). Отримання дозволів на працевлаштування іноземців в м. Києві і Київській області. Поглиблений досвід роботи з фіскальними органами України (податкова, міліція, прокуратура, виконавча служба). Досвід організації та керівництво більш ніж 20 осіб.

Керуючий нерухомістю (юрист)

с 03.2005 по наст. время (13 лет 8 месяцев)
ФОП Масленін О.Б., Киев (Надання юридичних та інших послуг)

Надання юридичних послуг (69.10- діяльність в сфері права, 68.20. - надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна). Єдиний податок 5% (3 група)
Керуючий нерухомістю з 2012 року (групи компаній у Дарницькому районі м.Києва) - Повний цикл управління (робота по підключенню до об'єктів світла, води, каналізації). Надання консультаційних послуг орендаторам при виникненні складностей у їх роботі з контролюючими органами. Переговори з орендаторами, укладення договорів, контроль сплати орендної плати та інших платежів. Аналіз і розробка договорів оренди, розробка локальних нормативних актів підприємств. Взаємодія з існуючими клієнтами (орендарями) і їх розвиток; відстеження і контроль дебіторської заборгованості;організація роботи з документами, звітність (рахунки, договори, запити, електронна система документообігу); Участь в роботі з дозвільною документацією (земельні ділянки, нерухомі приміщення), участь і супроводження роботи по підведенню різних комунікацій (архітектура, БТІ та ін.), праця з іншими видами документації як юридичної так і господарської направленості. Реєстрація нових товариств, суб'єктів підприємницької діяльності. Представництво інтересів юридичних осіб у податкових, земельних, пожежних та ін. державних органах (переговори, вирішення конфліктних ситуацій). Трудові відношення, повне супроводження та забезпечення правової діяльності юридичних осіб. Робота з фіскальними органами України (податкова, міліція, прокуратура, виконавча служба). Надання послуг у захисті інтересів юридичних та фізичних осіб. Приватна судова практика - сімейні, цивільно-правові відношення. Представництво і захист інтересів юридичних та фізичних осіб у судах (всі судові інстанції). Супроводження та закриття справ у виконавчої службі.

Заступник директора по юридичним та загальним питанням

с 04.2004 по 02.2008 (3 года 10 месяцев)
ТОВ "Укрбудімпекс". Група компаній «SVEN»., Киев (Оптова торгівля комп’ютерними аксесуарами, аудіо-відео продукцией (SVEN, Colorsit та ін.))

Юрист, директор ТОВ "Зелена Хвиля". Представник власника групи «SVEN» у податкових, земельних, пожежних та ін. державних органах (переговори, вирішення конфліктних ситуацій). Організація «з нуля» правового забезпечення та діяльності компанії, аналізом і розробкою проектів договорів, локальних нормативних актів підприємства. Маю досвід роботи (більше 3 років) з організації відділів підприємства, керівництва створеними відділами. Зовнішньоекономічна діяльність (договори), супроводження угод та оформлення права власності на нерухомість, реконструкцію. Великий досвід з розробки і складання засновницької документації (зміни, закриття товариства, статутний капітал), майнові права (робота с реєстраторами торгівельних марок), трудові відношення, повне супроводження та забезпечення правової діяльності інших товариств, що входять до групи «Свен» (розробка та перевірка договорів, внутрішні документи товариств). Погодження часткового будівництва, ремонт та оформлення прав власності на нежилі приміщення, земельні питання. Представництво і захист інтересів юридичних осіб в органах державної влади і управління, господарських організаціях, податкових, правоохоронних, нотаріальних органах. Отримання дозволів на працевлаштування іноземців в м. Києві і Київській області. Участь в роботі з дозвільною документацією (земельні ділянки, нерухомі приміщення), участь і супроводження роботи по підведенню різних комунікацій (архітектура, БТІ та ін.), праця з іншими видами документації як юридичної так і господарської направленості. Реєстрація нових товариств, суб'єктів підприємницької діяльності. Організація роботи товариства, планування, керування товариством. Представництво і захист інтересів юридичних та фізичних осіб у судах (всі судові інстанції).

Юрист

с 12.2003 по 03.2004 (3 месяца)
ТОВ «Константа-груп»., Киев (Сільськогосподарська продукція. Купівля-продаж зернових.)

Повне забезпечення господарської (договірної) діяльності компанії, зовнішньоекономічна діяльність (договірна), претензійно-позивна, представлення інтересів Товариства в господарських, загальних судах (ліквідація, спори с податковою, захист майнових інтересів).
Міжнародний комерційний арбітраж. Ліквідація підприємств (банкрутство), що входили до групи.

Юрисконсульт

с 06.2002 по 11.2003 (1 год 5 месяцев)
ЧП "Агроспецпроект"., Киев (Український виробник сільськогосподарської продукції. (Торговельні марки "Бабусин продукт, "Веселий фермер", “Zlata”).)

Повне забезпечення господарської (договірної) діяльності компанії, зовнішньоекономічна діяльність (договірна), майнові та земельні договори (паї), майнові права (робота с реєстраторами торгівельних марок), організація та керівництво відділом кадрів та охороною заводу, трудові відношення, повне супроводження та забезпечення діяльності заводу. Претензійно - позивна праця фірми, господарські та загальні судові справи. Реєстрація суб’єктів підприємницької діяльності. Організації з нуля роботи підприємства (заводу).

Юрисконсульт

с 04.2000 по 04.2002 (2 года)
ТОВ "Софтлайн" (ЗАО "Софтлайн")., Киев (Одна з перших українських фірм по розробці, впровадженню комп’ютерних, інформаційних та фінансових систем.)

Забезпечення господарської (договірної) діяльності компанії, зовнішньоекономічна діяльність (договірна, ліцензування, дозволи та ін.), майнові права (реєстрація авторських прав на програмні продукти), робота по секретному відділу компанії, претензійно - позивна праця, господарські та загальні судові справи, трудові відношення, повне супроводження та забезпечення діяльності фірми. Реєстрація суб’єктів підприємницької діяльності. Супроводження, розробка та складання трудових контрактів для керівників підрозділів середнього і вищих ланок, перереєстрація ТОВ в ЗАТ.

1998 – 1999 – юрисконсульт, 1999 - 2000 - заступник директора по юридичним питанням

с 01.1998 по 04.2000 (2 года 3 месяца)
ТОВ "Агроконтракт", Киев (Оптово-роздрібна торгівля продуктами харчування. (офіційний представник «Торчин-Продукт” у м. Києві)

Договірна діяльність, претензійно - позивна праця, трудові відношення, повне супроводження та забезпечення діяльності фірми (ліцензування, дозволи та ін.). Досвід роботи з боржниками - досудового та у суді (господарському та загальному).Договірна робота (складання договорів купівлі-продажу, оренди, трудових договорів). Досвід роботи з виконавчими службами, державними органами. Податкові спори. Спори з комітетом захисту прав споживача. Отримання посади заступника директора по юридичним питанням. Перереєстрація фірми. Представник власника у пожежних, податкових та ін. державних органах (проведення переговорів, вирішення конфліктних ситуацій)
Початок господарсько-юридичної діяльності.


Образование

Международный Соломонов Унивеситет

Правоведение, Специалист., Киев
Высшее, с 09.1994 по 06.1999 (4 года 9 месяцев)

Правоведение, Специалист.


Профессиональные и другие навыки

 • Навыки работы с компьютером
  Володіння комп’ютером (за п’ятибальною шкалою):
  Word5
  Excel3
  Power Point 4
  Ліга5
 • Досвід праці на керуючих посадах (більш ніж 20 осіб) (5 лет опыта)
  Средний, 1 год назад.
 • Участь у тренінгу у якості доповідача (1 год опыта)
  Начинающий, 1 год назад.

Знание языков

 • Украинский — свободно
 • Русский — свободно
 • Английский — средний

Дополнительная информация

Наявність водійського посвідчення: так
Наявність власного авто: так


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: