Резюме от 17 октября 2018 PRO

Матвієнко Віктор

Головний редактор сайту, 18 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
33 года
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Головний редактор сайту

с 01.2008 по наст. время (10 лет 11 месяцев)
Аграрні новини, Київ (ЗМІ)

1) Наповнення сайту актуальною новинною інформацією економічної або політичної тематики (створення своїх, рекопірайт чужих новин). Добре розбираюся, що важливо, а що другорядне. Координування роботи редакторів, перекладачів.
2) Наповнення інших сторінок текстовою, графічною інформацією (фото, відео, інтерактивні графіки, карти та інший контент).
3) Розміщення платної інформації на сайті (ведення сайтів з безліччю варіантів передплаті різних рівнів доступу), контроль за рівнями доступу та термінами передплати
4) Робота з передплатниками, консультування з платних матеріалів компанії, рішення проблем з передплатою, доступом до матеріалів сайту тощо.
5) Координування робіт по створенню і зміні сайтів, порталів з великою відвідуваністю (новинних, конференцій, ог-лайн магазинів), розробка структури, продумування основних елементів сайту. Знання основ сайтобудування, адмінок сайтів, HTML, CSS, верстки (Bootstrap) та Java Script. Робота з програмістами, дизайнерами тощо.
6) Просування сайтів, товарів, послуг, заходів в пошукових системах (знання основ маркетингу, SEO). Просування новин і новинних стрічок, розсилка з сайту.
7) Реклама на сайті, додавання банерів, банерних кодів, робота з банерообмінними мережами, клієнтами. Створення банерів, логотипів, картинок тощо (без малювання). Навички роботи Photoshop та Illustrator.
8) Робота з формами замовлення, зворотного зв'язку, оплата кредитною карткою.
9) Підрахунок і моніторинг відвідуваності сайтів, сторінок, новин, банерів. Запити, цільові візити, конверсії. Аналіз цієї інформації.
10) Контроль помилок індексації сайтів та інших важливих параметрів за допомогою веб-майстрів Google, Yandex і Bing. Удосконалення внутрішньої структури сайтів, метатегів, мікророзмітки. Аналіз семантичного ядра сайту
11) Мобільні додатки, розробка, наповнення тощо.


Образование

НАУ

Автоматизація, Київ
Высшее, с 09.2003 по 07.2008 (4 года 10 месяцев)


Дополнительная информация

Повністю займаюся сайтами від написання ТЗ і контролю розробки (сам сайти не пишу) до заповнення їх інформацією, робота з журналістами, дизайнерами, програмістами, створення структури таа продумування елементів дизайну. Новинне й інше їх наповнення (текст, малюнки, відео, джава-скрипти), створенням нових розділів (в тому числі і платних), модернізацією поточних, просуванням (рекламні компанії, SEO, веб-майстри, статистики), банерною рекламою, роботою з передплатниками. Просування сайтів на лідируючі позиції в індексі пошукових систем за своєю тематикою.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: