Резюме от 16 октября 2018

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/3230629/

Технолог з виробництва і переробки продукції тваринництва

Полная занятость.

Город:
Полтава

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Образование

Полтавська державна аграрна академія

Технологія виробництва і переробки продукції тварринцтва, Полтава
Высшее, с 09.2006 по 01.2012 (5 лет 4 месяца)


Знание языков

Английский — средний


Дополнительная информация

Фидря Марина Валеріївна
Дата та рік народження:29.08.1989.
Телефон: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»). Електронна адреса: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Адреса проживання: м. Полтава, пров. Рибальський, 18, кв.15.
Освіта: 2006-2012 рр. – факультет «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва» Полтавська державна аграрна академія. Освітньо-кваліфікаційний рівень- магістр-дослідник.
Досвід роботи: з 12.01.2016 і по теперішній час працюю молодшим науковим співробітником лабораторії інноваційних технологій та тваринницьких об’єктів Інституту свинарства і АПА НААН м. Полтава
15.12.2012-15.12.2015 рр. – навчання в аспірантурі Інституту свинарства і агропромислового виробництва з відривом від виробництва за спеціальністю 06.02.04 «Технологія виробництва продуктів тваринництва» м. Полтава
За час навчання в аспірантурі в різний час працювала провідним фахівцем лабораторії інфекційних захворювань, лабораторії технології.
За ці 3 роки отримала ґрунтовні знання щодо сучасних технологій та способів годівлі сільськогосподарських тварин, видів кормів, домішок, добавок (підкислювачі, ароматизатори, антиоксиданти, пребіотики та інші), систем та способів утримання тварин.
28.02.2012-14.12.2012 рр.–обіймала посаду провідного фахівця із стандартизації сертифікації та якості ТОВ «Агрофірма «Добробут» смт Козельщина Полтавської області (здійснювала контроль якості молока).
Додаткові відомості: впевнений користувач ПК, вільно володію програмами: Word, Excel.
Володію англійською мовою на розмовному рівня, закінчила курси англійської мови з сільськогосподарською лексикою та маю відповідний сертифікат.
Займаюся репарайтом та копірайтом, можу писати інформативні статті та публікації рекламного характеру.
Цілеспрямована, відповідальна, задана швидко засвоювати новий матеріал,


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: