Резюме от 14 января 2019 PRO

Соколов Сергій Володимирович

Делопроизводитель, руководитель, 6 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
56 лет
Город:
Прилуки

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник відділу по фізичній культурі та спорту міської ради

с 02.2008 по 01.2016 (7 лет 11 месяцев)
Прилуцька міська рада, Прилуки (Розвиток спорту у місті)

Організація розвитку у місті фізичної культури та спорту. Виконував завдання та обов'язки згідно посадової інструкції, положення про відділ та планів роботи. Організація та проведення міських та регіональних спортивно-масових заходів (змагань), ведення діловодства відділу. Розробка програм з розвитку фізичної культури та спорту у місті, організовував практичну роботу по виконанню міських цільових програм. Створення міських федерацій з видів спорту. Співпрацював у сфері розвитку фізичної культури та спорту у місті з керівниками спортивних шкіл, клубів, секцій та вищих навчальних закладів. Участь у організації проведення у місті різноманітних заходів (ярмарки, свята, інші). Постійно був членом міжвідомчих комісій. П’ять років був членом призовної комісії Прилуцького об’єднаного міського військового комісаріату. Постійно надавав інформацію у ЗМІ та на офіційний сайт міста в рубрику «Новини» та «Спорт» про проведені спортивно-масові заходи, що проводилися у місті та висвітлював результати виступів спортивних команд міста з видів спорту у регіональних, обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.


Образование

Киевский госдарственный институт физической кльтури

Физическая кльтура и спорт, Киев
Высшее, с 09.1981 по 06.1985 (3 года 9 месяцев)

Образование даёт право работать тренером в различных спортивных школах, преподавателем в общеобразовательных школах, техникумах, институтах, университетах, в других учреждениях спортивного направления


Дополнительная информация

•Володію комп’ютером
•Володію укрїнською та російською мовами
•Є досвід роботи з документами ( складання планів, звітів, написання листів, розробка сценаріїв до заходів, інше)
•Маю організаторські здібності, комунікабельний, відповідально відношусь до всіх справ, дружній у колективі, з цікавістю відношусь до нової справи.
•Особисто знайомий з керівниками та працівниками міської ради, з керівниками громадських організацій.
•Маю права водія категорії "В" але свого авто не маю. Стаж водія з 1980 р.
З 1977 по 2002 рік проживав у Києві.
•Багато разів бував закордоном (США, Японія, Англія, Італія Канада, Германія, Фінляндія, Туреччина…., приблизно 60 разів), на даний час паспорта закордонного не маю.
•Маю вище спортивне звання, Заслужений майстер спорту Радянського союзу, Чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон СРСР, нагороджений почесною грамотою Верховної ради України.
•У період 1996-1999 роках займався приватною підприємницькою діяльністю (возив на продаж до Болгарії заводські станки та трактори).
•У 2003 році безпосередньо проектував з КП Мале творче підприємство «Зодчий» та керував будівництвом аптеки по вул.Київській 168 (навпроти міської ради).


Сохранить в отклики Уже в откликах

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: