Резюме от 17 октября 2018

Грищенко Юлія Cергіївна

Бухгалтер

Полная занятость.

Возраст:
28 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Бухгалтер, касир

с 03.2017 по 09.2018 (1 год 6 месяцев)
Макарівська центральна районна лікарня, Макарів (Медицина)

Ведення обліку фінансово-господарських операцій по спеціальному фонду. Відображення інформації, що міститься у прийнятих до обліку первинних документах, на рахунках бухгалтерського обліку. Ведення меморіальних ордерів. Здійснення обліку зобов’язань щодо податку на додану вартість, подання до ДПІ податкової декларації з ПДВ. Виписка рахунків за надання платних послуг установам та організаціям, ведення обліку розрахунків з орендної плати та актів звірки. Складання періодичної звітності, підготовка оброблених документів, реєстрів і звітності для зберігання їх протягом установленого терміну.
Здійснення операцій, пов’язаних з прийманням та виданням готівкових коштів через касу. Здійснення записів в касовій книзі операцій одержання і видавання готівки за кожним прибутковим і видатковим касовими ордерами. Щоденно в кінці робочого дня виведення залишку грошових коштів у касі установи.

Бухгалтер

с 11.2009 по 11.2015 (6 лет)
АТ «Ощадбанк», Макарів (Банківська діяльність)

Здійснення вивірення операцій підзвітних ТВБВ та введення їх в автоматизовану банківську систему, здійснення перевірки кількості виконаних операцій, отримання комісійних винагород за здійснення операцій відповідно тарифів. Бухгалтерський облік кредитних операцій. Здійснення контролю за меморіальними ордерами сум до з’ясування. Перевірка документів по прийнятим комунальним плетажем та іншим платежам клієнтів ТВБВ та контролю за їх своєчасним та повним перерахуванням на користь інших організацій. Контроль за поверненими та нез’ясованими суми прийнятих платежів. Забезпечення щомісячного контролю своєчасної сплати комісійної винагороди від суб’єктів господарювання за прийняті комунальні платежі згідно укладених угод та складання актів звірки щодо їх перерахування.


Образование

КНТЕУ

"Облік і аудит", Київ
Высшее, с 02.2013 по 02.2014 (1 год)


Дополнительное образование

Навчальний центр "Практикум". Навчання з курсу "1С Бухгалтерія 8.2" (2016, 1 місяць)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
MS Office (Word, Exсel, Power Point, Outlook), впевнений користувач Internet, БАРС, М.Е.Doc. Базові знання англійської мови. Робота з оргтехнікою.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: