Резюме от 9 ноября 2018 PRO

Бондар Олександр Вячеславович

Інженер-технолог, 15 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
35 лет
Город:
Хмельницкий
Готов переехать в:
Винница, Житомир, Ивано-Франковск, Киев, Львов, Ровно, Тернополь, Черновцы

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Технолог

с 11.2017 по 03.2018 (4 месяца)
ФОП Рикун, Хмельницкий (Сироварня)

Технологія виготовлення розсільних сирів( бринза, бринзи з начинкою,сулугуні, рулети зі сулугуні з начинками,моцарелли) ,рікотти.Нормативно-технічна документація.Розрахунки норм витрат на виробництво продукції.

Головний технолог,начальник маслоцеха

с 02.2017 по 11.2017 (9 месяцев)
Кобулетурі-Україна, Хмельницький (Молочна продукція)

Введення технологічних карт та рецептур на молочну продукцію.Конроль за вхідною сировиною та розприділення по цехах. Організація виробничих процесів. Контроль за виготовленням якісної продукції.
Виробничі звіти та табелювання працівників,проведення інструктажів з охорони праці.Технологія виготовлення масла,спереду,паст,молока, кефіру,йогурта,сметани,сулугуні , бринзи та сиру кисломолочного.Технологічна та нормативна документація.Розрахунки норм та витрат на виготовлення продукції.Впровадження системи безпечності харчових продуктів ХААСП на виробництві.Контролювання залишків продукції на складі,виконання замовлень на продукцію.Планування виробництва продукції.Контроль за залишками допоміжних та пакувальних матеріалів для виробництва продукції та їх замовлення.Організація роботи працівників по цехам на всіх виробничих процесах.Контроль за санітарним станом цехів.

Начальник приймально-апаратного та цільномолочного цеха

с 12.2013 по 02.2017 (3 года 2 месяца)
Деражнянський молочний завод, Деражня (молочна продукція)

Організація роботи цехів.Технологія виготовлення кисломолочних продуктів-сметани,кефіру,йогурта,закваски,молока,казеїну,морозива. .Контроль за вхідною сировиною. Облік та розподілення сировини по цехам.Виробничі та матеріальні звіти.Впровадження системи безпечності харчових продуктів ХААСП на виробництві та ведення простежуваності.Контроль за виготовленням якісної продукції.Замовлення та облік допоміжних матеріалів та пакувальних матеріалів для виробництва.Впровадження нових видів продукції на виробництві та дизайну для пакування . Табелювання та нарахування заробітної плати,проведення інструктажів з охорони праці для працівників .Розробка інструктажів з охорони праці та посадових інструкцій для працівників.Розрахунки норм та витрат на всі види молочної продукції.Нормативно-технологічна документація.Контроль за залишками продукції на складі та виконання замовлень на продукцію.Організація роботи працівників на всіх виробничих процесах,забезпечення безперебійної роботи обладнання.Контроль за санітарним станом цехів та обладнання.

Майстер цеху незбираного молока.Старший майстер.Начальник апаратного цеха

с 02.2007 по 11.2013 (6 лет 9 месяцев)
Хмельницька маслосирбаза, Хмельницький (молочна продукція)

4 роки майстер цільномолочного цеха.1 рік старший майстерні цеха незбираного молока.2 місяці працював майстром-бухгалтером по виробництву цеху незбираного молока.1рік начальник апаратного цеха.Технологія виготовлення - молока,кефіру,йогурта,ряжанки,сметани,закваски,сиру кисломолочного,бринзи,адигейського сиру,сулугуні,моцарелли,чеддера,рокфору,творожних сирків та десерту,морозива.Облік та розподілення сировини.Місячні виробничі та матеріальні звіти.Організація роботи цехів та працівників на всіх виробничих процесах.Контроль за виготовленням якісної продукції.Проведення інструктажів з охорони праці для працівників,табелювання та нарахування заробітної плати.Контроль за залишками продукції на складі,виконання заявок,планування виробництва продукції.Контроль за залишками допоміжних та пакувальних матеріалів для виробництва та їх замовлення.Контроль за санітарним станом цехів та обладнання.

Майстер приймально-апаратного та казеїнового цеха

с 03.2006 по 09.2006 (6 месяцев)
Красилівський молочний завод, Красилів (молочна продукція)

Контроль та облік вхідної сировини,розприділення по цехам.Технологія виготовлення казеїну.Організація роботи цехів та контроль за виробництвом продукції.Виробничі звіти.

Ветеринарний лікар

с 07.2001 по 05.2002 (10 месяцев)
СГК "Бужок", Красилівский район (сільське господарство)


Образование

ПДАТУ Кам'янець-Подільський Аграрно-технічний університет

Біотехнологічний (технологія виготовлення та переробки продукції тваринництва), Кам'янець-Подільський
Высшее, с 09.2002 по 06.2007 (4 года 9 месяцев)

Інженер-технолог


Дополнительное образование

Новоселицьке училище № 41 ветфельдшер (1)


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Впевнений користувач,1С8,Word,Excel
  • Тренінги і семінари Даніско та Хансен (10 лет опыта)
    Продвинутый, использую в настоящее время.

Знание языков

Французский — средний


Дополнительная информация

Комунікабельність,дипломатичність в відносинах,відповідальність,цілеспрямованість,самовіддача,аналітичні здібності,вміння працювати у команді і організовувати роботу,стресостійкість,здатність до навчання.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: