Резюме от 29 января 2020 PRO

Юхимюк Лариса

Директор ресторана

Полная занятость.

Возраст:
39 лет
Город:
Луцк
Готов переехать в:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Помічник керівника

с 11.2009 по 08.2019 (9 лет 9 месяцев)
ПАТ "Укрнафта", Київ (Енергетика і Енергоносії. Найбільша нафтогазова компанія України, що контролює низку першокласних активів у нафтогазовій галузі.)

Спочатку - на посаді помічника головного бухгалтера ПАТ «Укрнафта». До функціональних обов‘язків належали: організація роботи бухгалтерської служби; формування аналітичної інформації для керівництва; контроль документів для підписання та подання в установлені строки головному бухгалтеру підприємства; контроль за подання статистичних звітів головному бухгалтеру підприємства; здійснення заходів для подачі повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан, результати діяльності та рух матеріальних засобів компанії; виконання інших завдань за дорученням керівника.
З жовтня 2012 року обіймала посаду помічника Головного радника Голови Правління компанії. До кола моїх обов‘язків належало, зокрема, планування робочого дня керівника; прийом гостей та делегацій; організація робочих нарад, зустрічей, переговорів різних рівнів, ділових поїздок; відповіді на телефонні дзвінки; реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції та електронної пошти; ведення ділового листування та документообігу; підготовка та погодження підписання документів; вирішення поточних та організаційних завдань; при необхідності прийняття самостійних рішень; контроль розпоряджень керівника; оперативний пошук інформації за завданням керівника, аналіз, систематизація; контроль за своєчасним виконанням виданих наказів, розпоряджень, доручень тощо. Замовлення транспорту, участь у відрядженнях. Забезпечення взаємодії керівника з іншими підприємствами, державними органами влади. Супроводження переговорів, в яких бере участь керівник - не тільки в технічному аспекті, а також з відповідними діалогами, висловлюючи власні думки та поради.
Відповідальність за ведення кадрового діловодства. Складання, написання та аналіз Договорів, аналітика, робота з первинними документами в системі бухгалтерського обліку. Обробка комп'ютерними програмами документів.

Адміністратор у салоні збуту автомобілів

с 09.2008 по 11.2009 (1 год 2 месяца)
Ауді Центр Київ Юг, Київ (Офіційний дилер Audi в Україні)

До функціональних обов‘язків належали: підготовка Договорів, рахунків, актів, накладних, звітних документів, ведення офісної документації, ведення архівів інформації про автомобілі та клієнтів відділу збуту.
Крім того відповідала за організацію належного контролю за базою даних клієнтів та її оновлення, виконання щоденних, щотижневих, щомісячних та інших звітів відділу продажу автомобілів. Замовляла комерційну літературу, прайс-листи та брошури, обробляла внутрішню та зовнішню кореспонденцію, надавала клієнтам інформацію по телефону.
Підтримувала салон у належному стані (замовлення та облік наявності господарчих та канцелярських товарів, контроль за чистотою зустріч та обслуговування відвідувачів автосалону тощо). Також організовувала роботу адміністраторів рецепції відділення збуту автомобілів, Здійснювала контроль за дотриманням стандартів концерну Audi AG.
Виявляла високий рівень відповідальності та організованості.

Економіст

с 05.2005 по 09.2008 (3 года 4 месяца)
Атлант -М Дніпровська набережна, Київ (Офіційний дилер автомобілів марки Volkswagen, лідер галузі та один з найбільш відомих дилерських центрів на автомобільному ринку України.)

До функціональних обов‘язків належала, зокрема, підготовка достовірної та повної інформації щодо процесів на автомобільному ринку (операції, події), які впливали на прийняття управлінських рішень керівництва компанії. Завдяки показникам цієї звітності робився відповідний аналіз минулих та надавалась обґрунтована оцінка поточним і планувалися майбутні господарські дії структурних підрозділів, що спеціалізуються на гарантійному і сервісному обслуговуванні автомобілів, а також на поставках запасних частин.

Менеджер

с 09.2002 по 05.2005 (2 года 8 месяцев)
Ресторан "Княжий Двір", Луцьк (Сфера ресторанного господарства. Ресторан відносився до категорії «люкс» та «вищого» класу.)

Організовувала роботу всіх структурних підрозділів ресторану, відповідала за підтримання його належного стану під час роботи.
До сфери моїх обов‘язків належали також складання внутрішніх документів, дотримання стандартів обслуговування, прийом замовлень, складання меню, організація святкових та ділових заходів.
Проводила набір на роботу, стажування та навчання персоналу, складала графік роботи обслуговуючого персоналу. Контролювала закупівлі, займалась пошуком постачальників як продукції для бару та кухні, так і технологічного обладнання для ресторану.
Маю досвід врегулювання конфліктних ситуацій з клієнтами та вміння створити приємну атмосферу для гостей закладу.


Образование

Луцький національний технічний університет

Ступінь спеціаліста економіки підприємства, Луцьк
Высшее, с 09.1997 по 05.2003 (5 лет 8 месяцев)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Windows, MS Office, Internet – досвідчений користувач


Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Русский — свободно

Рекомендации

При необхідності будуть надані рекомендаційні листи (характеристика), з попередніх місць роботи.
+380504488338


Дополнительная информация

- Комунікабельна, маю високий рівень відповідальності. Дисциплінована, старанна, відповідальна, акуратна, пунктуальна, уважна, врівноважена, аргументовано відстоюю свою думку; вмію передавати набутий досвід
- Є досвід роботи з клієнтами , вміння планувати , аналізувати і досягати поставлених цілей;
- Із задоволенням набуваю нових знань, намагаюся вдосконалювати та розвивати свої найкращі особисті якості;
- Відрядження не лякають, маю закордонний паспорт;
- Неодружена;
- Закінчила курси водіїв категорії "В".


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: