Резюме от 30 октября 2018

Бутенко Ганна Валентинівна

Экономист, 10 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
51 год
Город:
Горишние Плавни (Комсомольск)
Готов переехать в:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Адміністратор

с 12.2017 по наст. время (1 год 1 месяц)
Центр надання адміністративних послуг виконкому Горішньоплавнівської міської ради, м. Горішні Плавні (державний сектор)

надання адміністративних послуг у сфері земельних питань, зняття з реєстрації місця проживання особи, реєстрація місця перебування особи, видача витягу, виписки, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців та ін.

Головний спеціаліст

с 10.2011 по 12.2016 (5 лет 2 месяца)
виконком Комсомольської міської ради Полтавської області, м. Комсомольськ (державний сектор)

Здійснення організації, координації, контроль та методичне керівництво з питань закупівель робіт (вартістю більше 1,5 млн. грн.), товарів і послуг (вартістю більше 200 тис. грн.) за кошти міського бюджету у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради.
Забезпечення взаємодії з органами виконавчої влади, які є відповідальними за дотримання законодавства у сфері закупівель за державні кошти. Організація засідання комітету з конкурсних торгів виконкому міськради. Підготовка звітності по закупівлях, які проводить комітет з конкурсних торгів виконкому міськради. Здійснення методичної координації процедури закупівель у самостійних відділах, управліннях виконавчого комітету міської ради, підприємствах, закладах, установах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста (за потребою).
Проведення перевірок обґрунтованості витрачання бюджетних коштів, дотримання фінансово-бюджетної, кошторисної дисципліни, збереження майна, що перебуває у власності територіальної громади міста.

Головний державний інспектор

с 09.2005 по 09.2011 (6 лет)
Державна інспекція з контролю за цінами, м. Комсомольськ (державний сектор)

проведення постійного моніторингу, аналізу і дослідження динаміки цін (тарифів) на споживчому ринку; проведення у суб’єктів господарювання в установленому порядку планові та позапланові перевірки щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

Старший економіст

с 01.2003 по 09.2005 (2 года 8 месяцев)
Підприємство «Промсантехніка», м. Комсомольськ Полтавської області (промисловість)

Розробка і організація впровадження заходів щодо підвищення продуктивності, ефективності та рентабельності виробництва, якості продукції, зниження собівартості, забезпечення зростання продуктивності праці, досягнення ефективних результатів за умов раціоналізації витрат матеріальних, трудових і фінансових ресурсів.
Координація діяльністі економічних підрозділів підприємства щодо складання перспективних планів роботи в умовах конкуренції згідно з укладеними господарськими договорами, розробки поточних планів з необхідними обгрунтуваннями і розрахунками, організаційно-технічних заходів з удосконалення господарського механізму, економічної діяльності, виявлення і використання резервів виробництва.
Організація розробки раціональних форм первинної планової, облікової та звітної документації, яка застосовується на підприємстві, а також бере участь у впровадженні автоматизованих систем управління і обчислювальної техніки для проведення економічних розрахунків у галузі планування, обліку і аналізу господарської діяльності.

Головний інспектор

с 06.1993 по 12.2003 (10 лет 6 месяцев)
Податкова служба, м.Комсомольськ Полтавської області (державний сектор)

перевірка грошових документів, бухгалтерських книг, звітів, кошторисів та ін.
аналіз результатів перевірок, застосування фінансових санкцій до порушників.


Образование

Ленінградський інститут радянської торгівлі ім. Ф. Енгельса

Облік та аналіз в торгівлі, громадському харчуванні та матеріально-технічному постачанні, кваліфікація економіст, Петербург (Ленінград)
Высшее, с 09.1985 по 06.1990 (4 года 9 месяцев)


Дополнительная информация

Знання мов: вільно володію українською та російською мовами, англійською мовою читаю та перекладаю зі словником.. ПК, упевнений користувач (Word, Excel, Outlook, The Bat, інтернет).
Причина пошуку роботи в Києві – придбання нерухомості в Оболонському районі.
Конт тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») Анна


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: