Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Резюме от 4 декабря 2023PRO

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/4177846

Юрист

Занятость:
Полная занятость.
Город:
Кропивницкий

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Юрист

с 09.2018 по наст. время (5 лет 3 месяца)
Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт

Юрист

с 01.2016 по 09.2018 (2 года 8 месяцев)
Приватне підприємство, Кропивницький (Кіровоград) (Сільське господарство, агробізнес)


Образование

Національна академія внутрішніх справ

Правознавство, Київ
Высшее, с 2013 по 2014 (1 год)

Кіровоградський юридичний інститут ХНУВС

Правознавство, Кропивницький (Кіровоград)
Неоконченное высшее, с 2009 по 2013 (3 года 9 месяцев)


Знания и навыки

Уважність Знання ЄДРСР Законодавство України

Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Русский — свободно

Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ


м. Кропивницький
Телефон: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
e-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Вакансія: Юрист


Особисті дані: громадянин України, 1992 р.н., народився в м. Кіровоград, одружений.

Освіта:
-з 2009 по 2011 рік навчався в Кіровоградському юридичному інституті Харківського національного університету внутрішніх справ, на юридичному факультеті, за спеціальністю «Правознавство». 27 липня 2011 року прем’єр-міністр України Азаров М.Я. своїм розпорядженням №727-р ліквідував Кіровоградський юридичний інститут, у зв’язку з чим продовжив навчання у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, на факультеті історії та права, за спеціальністю «Правознавство». У 2013 році закінчив навчання та отримав диплом «Бакалавра»;
-у 2014 році закінчив Національну академію внутрішніх справ, здобувши повну юридичну освіту освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» за спеціальністю «Правознавство».

Досвід роботи:
- з січня 2016 року по вересень 2018 року працював юрисконсультом на Приватному підприємстві. Основним видом діяльності підприємства було надання юридичних послуг іншим суміжним підприємствам, які займались виробництвом, імпортом та продажем с/г машин та обладнань. За час роботи набув досвіду з ведення претензійно-позовної роботи, складання різного типу договорів, розробки різних локальних нормативно-правових актів, складання позовних заяв. Займався підготовкою документів і подачею їх державним реєстраторам для реєстрації / перереєстрації суб'єктів підприємницької діяльності. Допомагав з підготовкою документів для участі в тендерних закупівлях. Брав участь у складанні заяв, скарг, клопотань та інших документів правового характеру. Представляв інтереси підприємства в різних державних органах.

- з вересня 2018 року по теперішній час працюю юристом на Приватному підприємстві. Підприємство займається виробництвом як власної продукції, так і імпортом різноманітних електронних та електричних товарів, в тому числі і під власними торговельними марками, які в подальшому реалізовуються по всій території України. За час роботи на підприємстві набув та удосконалив наступні навички:
- захист інтелектуальних прав підприємства, як в судовому порядку, так і за допомогою претензійної роботи;
- підтримання чинності патентів і торговельних марок;
- розробка різного типу договорів (постачання, оренди, дистрибуції, тощо) та локальних нормативно-правових актів;
- правовий аналіз договорів, в тому числі і міжнародних;
- ведення претензійно-позовної роботи, в тому числі з митними та податковими органами;
- складання різного типу процесуальних документів;
- відповіді на запити контролюючих органів;
- внесення змін до реєстраційних документів підприємства;
- аналіз чинного законодавства та консультації з приводу відповідності маркування товарів.

Практика:
-навчальна практика на базі Ленінського відділу державної виконавчої служби Кіровоградського міського управління юстиції, з 31 січня 2011 року по 13 лютого 2011 року. Набув навичок з порядку ведення Єдиного реєстру виконавчих проваджень. Ознайомився з порядком провадження виконавчих дій, а саме: порядок відкриття виконавчого провадження, порядок та умови здійснення виконавчого провадження, загальний порядок звернення стягнення на майно боржника, та ін. ;
-практика в апеляційному суді Кіровоградської області, з 25 червня 2012 року по 6 липня 2012 року. Набув навичок із судового діловодства та номенклатури, навчився заповнювати типові процесуальні документи. Неодноразово був присутній на судових засіданнях;
-виробнича практика у приватного адвоката, з 28 січня 2013 року по 05 квітня 2013 року. Набув досвіду зі складання процесуальних документів, з надання юридичних консультацій. Був присутній на судових засіданнях, в яких були набуті цінні навички щодо адвокатської майстерності ведення допиту свідків, застосування матеріального та процесуального права, наведення аргументів правомірності дій клієнта та контраргументів з приводу дій опонента, складання та висловлення адвокатських промов тощо.

Особисті якості: характер спокійний, урівноважений, свої погляди відстоюю активно та аргументовано, доброзичливий, комунікабельний, вмію аналізувати та логічно мислити, легко навчаюсь. Шкідливих звичок не маю.

Володіння мовами:
- українська – вільно
- російська – вільно
- англійська – зі словником.

Інші навички:
-Досвідчений користувач комп’ютера;
-Маю водійське посвідчення категорії «В» та досвід керування автомобілем.


Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Кандидаты в категории
Кандидаты по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: