Резюме от 13 января 2019

Резниченко Олег Александрович

Инженер-механик

Полная занятость.

Возраст:
31 год
Город:
Одесса

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ
Резніченко Олег Олександрович
Дата народження: 24.12.1987 р.
Сімейний стан не одружений. Дітей не маю.
Контакти: тел.[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»); ел. пошта: kranorez87 gmail.com.
Мета: робота з постійною зайнятістю. Бажаний рівень з / п за результатами співбесіди
Освіта:
Середня спеціальна: 2007 – 2008 р.р. Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту, спеціальність - машиніст автомобільного крана 5-го розряду, слюсар 3-го розряду з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів.
Вища економічна: Сумський державний університет, 2005-2011 р., спеціальність - «Економіка і підприємство» з правом викладацької діяльності.
Вища технічна: Навчаюсь у Одеському Національному Політехнічному університетіи з 2017 «Підйомно- транспортне и робототехнічне обладнання»
Служба в Збройних Силах України
11.04.2006р. – 28.04.2007р. Проходив строкову військову службу у 14 Радіотехнічній бригаді розвідки, Повітряних Сил України.
Професійне навчання та підвищення кваліфікації:
20.08.2009 р. отримав кваліфікацію машиніста автопідйомника АП 18-04 в навчальному центрі Одеського морського торгівельного порту.
15.09.2010 р. отримав кваліфікацію машиніста 4-го розряду пневмоколісних та гусеничних кранів в ТОВ «Краян-обуч».
31.05.2011р. отримав посвідчення інженерно-технічного працівника, відповідального за безпечне проведення робіт з переміщення вантажів кранами.
25.05.2012р. пройшов перевірку та отримав посвідчення на знання: Законодавчі та нормативні акти з охорони праці, «Правила будови і безпечної експлуатації навантажувачів» (НПАОП [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»))в обсязі виконуваних робіт в Державному підприємстві «Чорноморський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України»
14.02.2013р. отримав кваліфікацію машиніста судового крана в навчальному центрі Одеського морського торгівельного порту.
11.03.2013р. Пройшов навчання і виявив потрібні знання : Закону України « Про охорону праці», «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків», «Типового положення про службу охорони праці» та інших нормативних актів з охорони праці згідно п.5.1 НПАОП [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»); «Правил охорони праці на автомобільному транспорті» (НПАОП [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»))
Маю дозвіл до роботи з електроустаткуванням потужністю 1000V.
29.03.2013р. Пройшов навчання в ТОВ «Одеський автоцентр КАМАЗ» за програмою ОТІ ПБ, БД з експлуатації автомобіля КАМАЗ та отримав посвідчення.
12.05.2015р. Пройшов навчання і виявив потрібні завдання «Правил будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» (НПАОП [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)). «Правил будови та безпечної експлуатації підйомників» (НПАОП [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)). «Правил будови та безпечної експлуатації навантажувачів» (НПАОП [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)).
28.03.2016р. Пройшов навчання і виявив потрібні знання: Закону України «Про охорону праці»,гігієни праці,надання першої медичної допомоги,електробезпеки,пожежної безпеки, «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків», «Типового положення про службу охорони праці» та інших нормативних актів з охорони праці згідно п. 5.1 НПАОП [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»). «Правил охорони праці на автомобільному транспорті» (НПАОП [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)).
21.02.2017. Пройшов навчання і виявив потрібні знання:
1.Закон України «Про охорону праці»
2.Закон України «про загальнообов’зкове державне соціальне страхування»
3.Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, профзахворювань та аварій на виробництві.
4.Положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці
5.КЗпП Украіни
6.Електробезпека
7.Кодекс цивільного захисту України
8.Правила пожежної безпеки України
9.НПАОП [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») «правила будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів»
10.НПАОП [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті»
11.ДБН А [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») «ССБП Охорони праці і промислової безпеки у будівництві»
Досвід роботи:
1.08.2008 – 02.2011 р.: ТОВ «Промтоварний ринок», машиніст крана автомобільного.
2.02.2011 – 01.12.2016р.: ТОВ «Промтоварний ринок», інженер з транспорту.
3.01.02.2017-до теперешнього часу КП «БУДОВА» інженер з нагляду за утриманням та безпечною експлуатацією вантажопідіймальних кранів и механізмів
Додаткова інформація, особисті якості:
Неодноразово виконував обов'язки начальника автогосподарства. Вмію працювати з персоналом та добре знаю матеріально-технічну базу транспортних засобів, спеціальної техніки та вантажопідіймальних кранів усіх типів і виконань. Добре розуміюсь на гідравлічних, пневматичних, механічних та інших привадах механізмів. Маю високий рівень знань у роботі. Старанно виконую поставлені завдання, вмію працювати самостійно. Вмію працювати з паперами котрі мають гриф ДСК.Прагну підвищення рівня знань зі спеціальності. Володію ПК.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: