Резюме от 9 ноября 2018 PRO

Герасименко Григорий

Начальник відділу служби безпеки, 15 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
46 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник отдела

с 07.1996 по 12.2010 (14 лет 5 месяцев)
ГУМВД Украины в г. Киеве, Киев (выявление и раскрытие экономических преступлений)

Пенсионер МВД с 2010 года, 15 лет оперативной работы (борьба с экономической преступностью), в т.ч. 6 лет в должности начальника отдела (отделения). Профессиональные навыки в организации работы и контроля за деятельностью подчиненных. Порядочность, стресоустойчивость, хорошие аналитические способности. Высокий уровень ответственности. Значительный опыт в выявлении преступлений и правонарушений, - анализ экономической и разрешительной документации, - проведение служебных проверок, ревизий, инвентаризаций, проверка лиц на наличие компрматериалов, поиск активов компаний и лиц, взаимодействие с правоохранительными органами и службами. Взаимодействие с МВД, прокуратурой, СБУ, Миньюстом, Судом, Налоговой, Исполнительной службой и т.д. Сопровождение материалов переданных для принятия решения о возбуждении уголовных дел...


Образование

НАВДУ(Киев, Украина)

Юрист, правоведение, специалист, Киев
Высшее, с 09.1997 по 06.2001 (3 года 9 месяцев)


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Владение ПК - уверенный пользователь.
  • Правоприменительная деятельность (15 лет опыта)
    Продвинутый, более 4-х лет назад.

Знание языков

  • Английский — начинающий
  • Украинский — свободно
  • Русский — средний

Дополнительная информация

Вагомий досвід у виявленні економічних злочинів на підприємствах різних форм власності, що працюють у галузях економіки країни в т.ч. паливно-енергетичному комплексі, будівництві, промисловості, на транспорті, банківській і фінансовій сфері та виявлення фактів зловживань службовим становищем і корупції скоєних посадовими особами органів виконавчої влади тощо. В т.ч. 6 років працював на керівних посадах начальника відділення, сектору, відділу Головного управління МВС України у м. Києві. Окрім безпосередньо особистого виявлення економічних злочинів, організовував роботу 12 підлеглих працівників відділу, а також відповідальних працівників закріплених за переліченими галузями економіки у районних підрозділах служби. Здійснював постановку задач, контроль за їх виконанням, оцінку роботи - корекцію навантаження і завдань в залежності від індивідуальних особливостей і навичок особового складу. Також організовував взаємодію з органами виконавчої влади, прокуратурою, СБУ, Мінюстом, судами, податковою, виконавчою службою і т.д. Проводив оцінку зібраної доказової бази, правильності і достовірності наявних даних для подальшого прийняття рішення про порушення кримінальних проваджень. Здійснював: - супроводження зібраних матеріалів на етапах розслідування, направлення до суду і розгляду в суді до отримання кінцевого вироку, ухвали, рішення; - перевірку осіб та підприємств на наявність компрматеріалів; - пошук та встановлення місцезнаходження осіб та їх активів для подальшого арешту та відшкодування заподіяних збитків. Ініціював, залучав фахівців КРУ, аудиторських компаній і брав безпосередню участь у проведенні інвентаризацій, ревізій, зустрічних перевірок тощо для виявлення і запобігання фактів розкрадання та інших злочинів. Проводив службові перевірки серед особового складу по скаргах та інформації щодо можливих фактів зловживань та порушення службової чи виконавської дисципліни тощо. Маю широкий спектр навичок у службовій та офіційній переписці з органами влади, офіційними установами та фізичними особами.
Характер спокійний, урівноважений. Свої погляди на різні обставини та факти логічно аргументую. Максимально зосереджуюсь на пошуку оптимальних шляхів вирішень поставлених завдань. Доброзичливий, комунікабельний без шкідливих звичок. Впевнений користувач ПК.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: