Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Резюме от 13 марта 2023PRO

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы www.work.ua/resumes/4276105/

Керівник, директор, начальник юридичного відділу, 120 000 грн

Занятость:
Полная занятость, неполная занятость.
Город проживания:
Снятын
Готов работать:
Ивано-Франковск, Коломыя, Львов, Снятын, Тернополь, Удаленно, Черновцы

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

ФОП

с 05.2022 по наст. время (10 месяцев)
Юриспруденція

Діяльність у сфері права. Повний спектр юридичних послуг.

Начальник юридичного відділу

с 12.2018 по наст. время (4 года 3 месяца)
Харчова промисловість

Повний юридичний супровід групи компаній:
1. Договірне право. Включає в себе узгодження умов всіх видів Договорів з найбільшими торговими мережами України та іншими контрагентами, внесення пропозицій, змін і доповнень. Систематизація і формування бази даних по всій договірній діяльності групи компаній. Перевірка контрагентів на безпечність співпраці, зокрема в розрізі виявлення ризиків блокування податкових накладних. Перевірка повноважень підписантів та інших посадових осіб контрагента. Претензійна та позовна робота у випадку порушення контрагента умов заключеного договору. Авторська розробка різносферних договорів за потребою компанії.
2. Документообіг. Включає в себе формування проектів наказів, положень, протоколів, правил, посадових інструкцій та інших внутрішніх документів компанії у відповідності до чинного законодавства України.
3. Корпоративне право. Оформлення рішень засновників у формі протоколу щодо купівлі-продажу або передачі корпоративних прав, формуванні чи зміни керівника компанії, зміни статутного капіталу, зміни місцезнаходження компанії та ін.
4. Земельне право. Об’єкти нерухомого майна. Вирішення всіх питань з приводу оренди (суборенди), встановлення сервітутів, купівлі-продажу, поділу земельних ділянок будь-якого цільового призначення. Існують завершені проекти з приводу зміни цільового призначення земельних ділянок. Повна комунікація і співпраця із землевпорядними організаціями, органами місцевого самоврядування та державними кадастровими реєстраторами.
Робота з реєстрами речових прав та ДЗК. Реєстрація/перереєстрація будівель і споруд. Приведення у відповідність технічної документації з подальшою реєстрацією змін.
5. Зовнішньо-економічна діяльність. Розгляд і оформлення ЗЕД договорів. Формування авторських ЗЕД договорів для експорту готової продукції компанії. Робота з Державною митною службою з приводу відкриття зон тимчасового митного контролю на території підприємства. Повний супровід імпорту.
6. Банківське право. Робота з банком з приводу обслуговування компанії, отримання короткострокових чи довгострокових кредитів та укладання відповідних договорів. Підготовка документів для відшкодування відсотків за короткостроковими кредитами.
7. Страхування. Повна комунікація і співпраця з страховими компаніями з приводу страхування об’єктів нерухомого майна, ТЗ, страхування працівників від нещасного випадку на підприємстві та ін.
8. Будівництво. Робота з генеральними підрядниками, субпідрядники та іншими організаціями з приводу реконструкції існуючих об’єктів нерухомості або нового будівництва, документальне оформлення процесу будівництва. Робота по виготовленню детальних планів територій, СЕО та ОВД.
9. Податкове право. Захист порушених прав та інтересів компанії спричинені незаконними діями чи бездіяльністю органами ДПС. Оскарження податкових повідомлень-рішень в тому числі в суді.
10. Керівництво юридичним відділом підприємства.
11. Дозвільна діяльність - оформлення будь-яких ліцензій і дозволів.

Юрисконсульт/експерт з імпорту

с 08.2015 по 12.2017 (2 года 4 месяца)
ТОВ "Між-Буд", с.Тулуків (Будівельна промисловість, деревообробка)

- Юридичний супровід підприємства ( укладання і перевірка договорів, ведення документообігу, підготовка наказів по підприємству, формування протоколів засновників та статуту, вирішення будь-яких питань по нерухомому і рухомому майні, претензійна робота, розробка авторських договорів,формування посадових інструкцій, трудових договорів та договорів цивільно-правового характеру згідно вимог чинного законодавства України, робота з контролюючими органами, органами державної влади та місцевого самоврядування....)
- Зовнішньо-економічна сфера (керіаництво та повний супровід підприємства в сфері зовнішньо-економічних відносин, укладання зовнішньо-економічних контрактів, вирішення документальних питань по оформленні експорту/імпорту, повноцінна робота з брокерами та митниками, формування Інвойсів / фактур, ЦМР, сертифікатів якості та сертифікатів походження товару, перевірка всіх документів які надаються іноземним партнером при здійсненні міжнародної торгової операції, відрядження за кордон для вирішення поставлених завдань керівництвом підприємства, участь в переговорах, контроль оплат по зовнішньо-економічних договорах та супровідних витратах, повне логістичне забезпечення підприємства по міжнародним перевезенням вантажу, ведення залишків товарів на складах за-кордоном, формування замовлень товару та ін...)
- Робота з тендерами ( повноцінна робота на торговому майданчику Е-тендр по державних закупівлях Prozoro, підготовка всіх необхідних документів для участі в тендері)

Юрист

с 12.2011 по 08.2015 (3 года 8 месяцев)
ТОВ ВКФ "ВАРТО", Снятин (Сільське господарство, агробізнес)

- Керівництво роботи юридичного та кадрового відділів підприємства;
- юридичне обслуговування підприємства, надання юридичних консультацій;
- ведення переговорів з приводу здійснення господарських операцій;
- юридична оцінка і перевірка реєстраційних та установчих документів фізичної-особи підприємця чи юридичної особи;
- підготовка, перевірка та укладення договорів, в т.ч. зовнішньоекономічних;
- перевірка повноважень особи (підписанта) для підписання різносферних договорів;
- аналіз контрагентів в залежності від системи оподаткування;
- претензійно - позовна робота (складання та подання претензій, позовних заяв, відзивів, клопотань і ін., участь в судових засіданнях (цивільний, господарський, адміністративний процес);
- складання та юридичне оформлення посадових інструкцій згідно з вимогами документообігу;
- робота з контролюючими органами;
- робота з проблемними боржниками;
- погодження та візування всіх наказів по підприємству;
- вирішення всіх питань, пов’язаних з реорганізацією (перетворення, виділ), зміною адреси підприємства, купівлею-продажем корпоративних прав;
- вирішення всіх питань, пов’язаних з реєстрацією/перереєстрацією права власності на об’єкти нерухомості;
- вирішення всіх питань, пов’язаних з оформленням та реєстрацією права оренди.
- Одноосібне керівництво підприємства в сфері імпорту (вирішення всіх питань по ЗЕД )
- оцінка та робота із зовнішньоекономічними документами, які потрібні для митного оформлення і розмитнення Товарів (Інвойс, ЦМР, Ветеринарні сертифікати, калькуляції витрат, сертифікати якості (Євро-1), контракти, ВМД та ін.);
- часткове знання бухгалтерської роботи.


Образование

ЧНУ ім.Ю.Федьковича

Юридичний, Чернівці
Высшее, с 2006 по 2011 (5 лет 1 месяц)


Дополнительное образование

  • Публічні закупівлі: Організація торгів в системі Prozorro (2017, 7 днів)
  • Система управління безпечністю харчових продуктів у відповідності до вимог схеми сертифікації FSSC 22000 (2013, 3 місяці)
  • Система управління безпечністю харчових продуктів у відповідності до вимог схеми сертифікації BRC, ISO 9001 та ISO 22000 (6 місяців з щорічним аудитом)

Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Досвідчений користувач, експерт. Легко освоюю нові програми. Навики - Office, Photoshop,ABBYY FineReader, Інтернет, електронна пошта, повноцінна робота з операційними системами - Windows та Linux, встановлення програмного забезпечення.


Знание языков

  • Английский — средний
  • Польский — начинающий
  • Украинский — свободно
  • Русский — свободно

Дополнительная информация

Якщо Вам потрібен лідер, який легко освоює будь яку сферу діяльності підприємства, вміє правильно розставляти пріоритети в поставлених завданнях і доводити будь-яку справу до логічного завершення - звертайтесь!
Досвід роботи не обмежений виключно юриспруденцією. Опановані такі сфери діяльності підприємств як харчова промисловість, будівництво, агробізнес, зовнішньо-економічна діяльність, сільськогосподарське товаровиробництво, виробництво будівельних матеріалів та вантажні автомобільні перевезення.
Особисті характеристики:
- Комунікабельність, порядність, надійність, відповідальність, організованість, старанність, високий професіоналізм, ініціативність, активна життєва позиція, лідерські якості, вміння, працювати з людьми, здатність до організації командної роботи, вміння відстоювати свою позицію, стресостійкість, націленість на результат, пунктуальність, акуратність, працьовитість, творче мислення.
Знання: цивільне, господарське, трудове, податкове, земельне, адміністративне, митне право.
Шкідливі звички - відсутні.
Водійське посвідчення - категорія "В", водійський стаж 16 років.
Є можливість використання власного автомобіля в інтересах підприємства за умов компенсації амортизації та палива.
Хобі: Аналітика ринку цифрових активів, робота на торгових біржах, слідкую за ринком технологій, комп'ютерна техніка (володію навичками по зборці персонального ПК та встановленню будь- якого програмного забезпечення), спорт (баскетбол, плавання, футбол,боулінг, більярд...), полюбляю фільми на тему наукової фантастики.

Посилання на сторінку соціальної мережі:
[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)


Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: