Резюме от 9 ноября 2018 PRO

Тіщенко Володимир Васильович

Директор, 30 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
56 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Директор, заступник директора

с 08.1991 по наст. время (27 лет 3 месяца)
ТОВ «СТЕРН УКРАЇНА»,ТОВ «РОСУКР ГРАНІТ»,ТОВ «Друкарня«Літера»,ТОВ «Літера-Графік»,МП «Вероніка»,ТОВ «Автоматика»., Київ (Надання в оренду власного нерухомого майна, Оброблення декоративного та будівельного каменю, Виробництво інших виробів з паперу та картону, Друкування іншої продукції, Оптова торгівля товарами госппризначення)

Участь у тендерних закупівлях через електронний торговий майданчик Прозоро та виконання замовлень відповідно до тендерних закупівель з поставки різних видів поліграфічної та пакувальної продукції, металопрокату. Виготовлення поліграфічної продукції: журнали, плакати, буклети, бланки, етикетки та інші різновидності друкарської продукції. Дистриб’юторська та торгівельна діяльність. Виробництво керуючих пристроїв для різних аналітичних приладів на базі обчислюваних технологій та розробка програмного забезпечення.

Ведучий інженер-електронік, заступник директора

с 07.1988 по 08.1991 (3 года 1 месяц)
ТОВ «Автоматика», Київ (Розробка та виготовлення апаратного устаткування на базі обчислювальних пристроїв для різних аналітичних приладів на базі комп'ютерних технологій та розробка програмного забезпечення.)

Розробка та виготовлення апаратного устаткування на базі обчислювальних пристроїв для різних аналітичних приладів на базі комп'ютерних технологій та розробка програмного забезпечення.

Інженер-електронік

с 01.1985 по 07.1987 (2 года 6 месяцев)
Дослідне конструкторсько-технологічне бюро з дослідним виробництвом інституту металофізики АН УССР, Київ (Розробка та виготовлення апаратного устаткування на базі обчислювальних пристроїв для різних аналітичних приладів на базі комп'ютерних технологій та розробка програмного забезпечення.)

Розробка та виготовлення апаратного устаткування на базі обчислювальних пристроїв для різних аналітичних приладів на базі комп'ютерних технологій та розробка програмного забезпечення.

Випробувач деталей та приладів електронної техніки

с 10.1979 по 05.1982 (2 года 7 месяцев)
ВО «КРИСТАЛ», Київ (Виробництво мікропроцесорних схем та електронних приладів.)

Виробництво мікропроцесорних схем та електронних приладів.


Образование

Академія адвокатури України

Правознавство, Киев
Высшее, с 09.2013 по 03.2016 (2 года 6 месяцев)

спеціальність «Правознавство»

Київський політехнічний інститут

Інженер-електронної техніки, Киев
Высшее, с 09.1979 по 06.1988 (8 лет 9 месяцев)

інженер-електронної техніки


Дополнительное образование

Союзелектронмаш Київський учбово-обчислюваний центр, технічне обслуговування процесора і пам’яті УВК СМ4 (1985)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Професійні знання з архітектури та побудови комп'ютерної техніки, програмного забезпечення комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, володіння ПК на професійному рівні, а також у редагуванні текстів та графічних об'єктів, а також для виконання обчислюваних завдань, достатній досвід роботи у програмах Microsoft Office Word 2003-2010, Microsoft Office Excel 2003-2010, Microsoft Office Access, Microsoft Office PowerPoint, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDRAW, QuarkXPress, 1С та інше.


Дополнительная информация

Тіщенко Володимир Васильович

02225, Україна, м. Київ, вул. Каштанова, буд. 5, кв. 221

Мобільний телефон: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

E-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Кваліфікація: Професійний досвід з планування, організації виробничо-господарської діяльності підприємств на основі застосування методів обґрунтованого планування, нормативних матеріалів, фінансових і трудових витрат, координації роботи підприємств, а також професійний досвід у формуванні цінової, кредитно-банківської, податкової, страхової політики підприємств. Організація та участь у тендерних закупівлях на різних електронних торгових майданчиках у системі PROZORO, SmartTender. Досвід у керівництві та плануванні виробничої діяльності підприємств, які здійснювали свою діяльність у галузях пов'язаних з виготовленням поліграфічної продукції, виготовленням різноманітних видів пакувальної продукції, багатошарових полімерних та ламінованих матеріалів, розробкою та виготовленням комп'ютерних комплексів, промисловим виробництвом електронних приладів, торгівельною діяльністю пов’язаною з реалізацією продовольчих та промислових товарів, створення та організація діяльності господарських товариств. Досвід у організації та підтримці внутрішніх та зовнішніх комунікацій підприємства на основі застосування сучасних систем управління взаємовідносинами з клієнтами так званими CRM системами та програмами 1С Підприємство.
Досвід роботи: Загальний трудовий стаж – 35 років.

Особисті данні: народився 22 квітня 1962 року, м. Київ
Додаткова: Наявність власного транспортного засобу, посвідчення водія категорії “В”, водійський стаж – 24
роки, початок трудової діяльності у жовтні 1979 року;
інформація.
Професійні знання з архітектури та побудови комп'ютерної техніки, програмного забезпечення комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, володіння ПК на професійному рівні, а також у редагуванні текстів та графічних об'єктів, а також для виконання обчислюваних завдань, достатній досвід роботи у програмах Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Microsoft Office Access, Microsoft Office PowerPoint, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDRAW, QuarkXPress, 1С та інше.
українська мова - базова
російська мова - базова
англійська мова - базова;
іспанська мова – базова.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: