Резюме от 30 октября 2018 PRO

Бойко Алексей Викторович

Начальник службы безопасности, 15 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
32 года
Город:
Буча
Готов переехать в:
Ирпень, Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

старший инспектор отдела

с 10.2009 по 08.2017 (7 лет 10 месяцев)
ГУНП в Донецкой области, Мариуполь (полиция)


Образование

Донецкий Национальный Университет; Академия внутренних дел Украины

Экономист; юрист, Донецк; Киев
Высшее, с 09.2003 по 02.2009 (5 лет 5 месяцев)


Дополнительная информация


МЕТА
Керівник.

КРАТКА ІНФОРМАЦІЯ
Юрист зі знанням права та досвідом роботи у силових структурах України. Робота з нормативними документами та правовою базою, грамотною річчю, акуратний, працьовитий та ініціативний. Маю статус учасника бойових дій.

ДОСВІД РОБОТИ
З 2009 року до серпня 2017 року працював ГУНП в Донецькій області.
З 2010 року по 2017 рік обіймав посади керівників відділів Горлівського МУ ГУМВС України в Донецькій області та ГУНП в Донецькій області.
Поточне місце роботи: не працюю.
Організація роботи по розкриттю і розслідуванню злочинів скоєних відносно малолітніх та неповнолітніх, та злочинів скоєних неповнолітніми в підрозділах КМСД РВ та Горлівського МУ ГМВС України Донецької області, управлінський та процесуальний контроль за дотриманням законності, ходом і результатами розслідування кримінальних справ, і в першу чергу з найбільш актуальних, що мають суспільний резонанс, тяжких та особливо тяжких злочинів. Надання колегам і підлеглим відповідної кваліфікованої практичної та методичної допомоги.
Підбір, розстановка, навчання та виховання кадрів в профілактичних підрозділах.

ПРОФЕСІЙНІ НАВИКИ
Націленість на результат, старанність і відповідальний підхід до роботи. Здатність знаходити правильні рішення у нестандартних (складних) ситуаціях і працювати, не рахуючись з особистим часом. Поєднання професіоналізму в роботі з заслуженим авторитетом і повагою серед колег і підлеглих; вміння ставити завдання і мотивувати останніх. Системність у вдосконаленні знань і навичок, включаючи навчання й самонавчання. Висока внутрішня культура і корпоративність.

ОСВІТА
У 2009 році закінчив Донецький національний університет. Отримав повну вищу освіту за спеціальністю " міжнародна економіка, та здобув кваліфікацію економіста.
У 2017 році закінчив Національну академію внутрішніх справ. Отримав вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію «юрист».


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: