Резюме от 23 июня 2021

Дацишин Тарас Анатолійович

Оператор ПК, діловод, помічник нотаріуса, 9 000 грн

Полная занятость, неполная занятость.

Возраст:
32 года
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь. Доступ к контактам — от 390 грн.


Опыт работы

Продавець-консультант відділу товарного

с 08.2019 по 06.2021 (1 год 10 месяцев)
Товариство з обмеженою відповідальністю “СІЛЬПО-ФУД”, Київ (сфера торгівлі)

Додаткова інформація:
Прохання пропонувати вакансії з 100% "чистою" заробітною платою, тобто повністю офіційною.
Прохання не телефонувати з приводу роботи оператором на телефоні.
Територіально проживаю у Солом'янському районі міста Києва (поблизу Севастопольської площі).
Бажане місце роботи - на правому березі Києва.


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Практичний досвід роботи з комп’ютером (програми Microsoft Word, Microsoft Excel та 1C: Підприємництво (8.2); (8.3), деякі банківські програми). При необхідності, буду вивчати інші програми.

    Враховуючи той факт, що наразі я тимчасово працюю у супермаркеті та не завжди маю фізичної можливості вчасно відповідати на дзвінки роботодавців, прохання, - дочекатися мого дзвінка! Дякую за розуміння!
  • Практичний досвід роботи з діловими документами (6 лет опыта)
    Продвинутый, использую в настоящее время.

Дополнительная информация

Р Е З Ю М Е
Дацишин Тарас Анатолійович
Солом’янський район міста Києва
(поблизу Севастопольської площі)
Телефон моб.: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
e-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Д. н. 01.12.1988 року

МЕТА
заміщення вакантного робочого місця за напрямом підготовки “Правознавство”, робота у сфері діловодства.
ОСВІТА
•У 2006 році завершив навчання у Полонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Хмельницької області.
•У 2011 році завершив навчання в Інституті права імені Князя Володимира Великого Міжреґіональної Академії управління персоналом за спеціальністю “Правознавство” (освітній кваліфікаційний рівень – “магістр”). Термін навчання – 5 років.
•Освітній кваліфікаційний рівень “бакалавр” завершив за тією ж спеціальністю та спеціалізацією “Комерційне та трудове право”.
•Протягом навчання у ВНЗ проходив навчальну та виробничу практики у відділі державної виконавчої служби при відповідному управлінні Міністерства юстиції України (у Хмельницькій області). На даних практичних випробуваннях працював помічником державного виконавця.
А науково-дослідну та педагогічну практику проходив на кафедрі міжнародного права та порівняльного правознавства вищезазначеного Інституту.
•Моїм науковим керівником з курсової роботи на п’ятому курсі, науково-дослідної та педагогічної практики, магістерської роботи був Ректор Міжреґіональної Академії управління персоналом.
•Навчання у школі завершив з лише відмінними оцінками у атестаті. Навчання як за освітнім кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, так і – “магістр” у ВНЗ завершив із дипломами з відзнаками.
РОБОТА
•З 20 серпня 2012 року по 05 жовтня 2017 року працював в Державній установі “Київський слідчий ізолятор” Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (раніше – управління Державної пенітенціарної служби України в місті Києві та Київській області) на посаді фахівця 1-ої категорії (раніше – фахівця 2-ої категорії, спеціаліста 2-ої категорії) відділу по контролю за виконанням судових рішень;
•З 15 березня 2018 року по 15 травня 2018 року працював в Приватному акціонерному товаристві “Страхова компанія “Євроінс Україна” на посаді фахівця відділу врегулювання збитків Центру врегулювання збитків;
•З 11 червня 2018 року по 11 грудня 2018 року працював в Акціонерному товаристві “ПРАВЕКС БАНК” на посаді спеціаліста відділу контактного центру та альтернативних каналів продажів Головного управління роздрібного бізнесу (за договором цивільно-правового характеру). На останній своїй роботі моїми основними функціональними обовʼязками було заведення в електронному програмному забезпеченні Банку пакетів документів для VIP-клієнтів. Похідними завданнями на цій роботі були створення та відправлення поштової кореспонденції для юридичних осіб, а також фізичних осіб-підприємців;
• З 06 серпня 2019 року по 22 червня 2021 року працюю в магазині № 65_С Товариства з обмеженою відповідальністю “СІЛЬПО-ФУД” на посаді продавця-консультанта відділу товарного (раніше – продавця продовольчих товарів відділу стелажної торгівлі).
ПРОФЕСІЙНІ НАВИЧКИ І ЗНАННЯ
Практичний досвід роботи з комп’ютером (програми Microsoft Word, Microsoft Excel та 1C: Підприємництво (8.2); (8.3), деякі банківські програми). При необхідності, буду вивчати інші програми.
Практичний досвід роботи з діловими документами.

ПУБЛІКАЦІЇ
Є автором двох друкованих статтей в журналі “Персонал” за темою магістерської роботи.
ЗНАННЯ МОВ
Володію російською мовою на достатньому рівні, проте без практики частого спілкування, вивчаю англійську мову. Рідна мова – українська.
НАГОРОДИ
За час навчання у школі отримував численні як усні, так і письмові подяки, а також грамоти та похвальні листи. У ВНЗ теж отримував усні подяки, а також грамоту.
ОСОБИСТІ ЯКОСТІ
Характер спокійний, урівноважений, але свої погляди, за вагомої на те необхідності, відстоюю активно та арґументовано, доброзичливий, вмію аналізувати та логічно мислити. Шкідливих звичок не маю.


Предложить вакансию

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: