Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Резюме от 12 декабря 2022

Ірина

Директор, керуючий, заступник, 20 000 грн

Занятость:
Полная занятость.
Возраст:
36 лет
Город:
Черкассы

Контактная информация

Соискатель указал телефон, эл. почту и адрес.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Образование

Черкаський Національний Університет ім. Б. Хмельницького

Романо-германська філологія, англійська мова та література, Черкассы
Высшее, с 2004 по 2008 (4 года)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Впевнений користувач ПК


Знание языков

  • Английский — продвинутый
  • Украинский — свободно
  • Русский — свободно
  • Португальский — начинающий

Дополнительная информация

Освіта: Черкаський Національний Університет ім. Богдана Хмельницького
2003-2007, денна, бакалавр, філолог англійської і німецької мови та літератури.
Курси та тренінги:
1. Конфліктологія, мотивація, командна робота, професійна взаємодія з покупцями, ТОВ "Епіцентр К", м. Киів, червень 2017
2. Мотиваційне управління персоналом, Фінансово-освітній центр “ФОЦ”, м. Черкаси, 07.2011р.
3. Психологічні тренінги, конфліктні ситуації, ТОВ"Епіцентр К", м. Киів, 3 семінари, 05.2008р
4. Корпоративна культура, ТОВ«Кварц» "Авторизований Навчально-Сертифікований Центр" 08.2007р
5. Активні продажі, ТОВ «Кварц» "Авторизований Навчально-Сертифікований Центр", 07.2007р
6. Офіс-менеджер, КА “Біржа Праці”, м. Черкаси, Серпень 2006р
7. Менеджер по персоналу, КА “Біржа Праці”, м. Черкаси, Серпень 2006р

Рівень користування комп'ютером:
Рівень впевненого користувача, швидкість набору тексту 205 символів/хв
Програми: Microsoft Office (Word/Excel/Power Point/ Picture Manager), Libre Office, Internet, Поштові програми: Outlook Express, The Bat, Mozilla Thunderbird; робота з програмами підприємств.

Мета: Керівник вищої ланки, ТОП менеджмент, заступник директора, директор, управляючий.
Робота де можливо використати cвої знання та навички, отримати новий досвід та знання з перспективою кар'єрного зростання. Стабільний дохід. Повний робочий день, м Черкаси.

Дохід: від 20000 грн в місяць

Водійське посвідчення категорії В, стаж водіння 11 років. Наявний власний ТЗ

Ділові якості: відповідальність, організованість, комунікабельність, прагнення розвиватись та зростати професійно.

Досвід роботи:
Квітень 2021 по сьогодні Керуючий магазином «АТБ»
Сфера діяльності: роздрібна торгівля продуктами харчування.
Посада: Керуючий магазином
В підпорядкуванні 30 осіб.
Обов’язки: оперативне керівництво колективом. Контроль наявності товарів у магазині, їх якості, терміни придатності товарів, цінників на товарах. Контроль складання заявки на замовлення товару у постачальників та своєчасність її відправки. Контроль порядку з торговельному залі. Проведення інвентаризацій. Ведення робочої і звітної документації та Звітність перед вищим керівництвом. Контроль правильного складування товару в спеціально відведених складських приміщеннях, процесу прийому товару від постачальників, процес переміщення товару між магазинами, зміну цін, збереження товарів, торговельного устаткування й інших матеріальних цінностей. Доведення до підлеглих, в усній або письмовій формах накази, розпорядження або рекомендації, які надходять від керівництва.Проведення інструктажів з охорони праці та пожежної безпеки.

-Квітень 2008р - квітень 2020 ТОВ “Епіцентр К” Сфера діяльності: роздрібна торгівля будівельно господарськими матеріалами. Посада: Начальник відділу
В підпорядкуванні 20 осіб.
Обов'язки: Контроль чистоти та порядок на території відділу, а також у торговельному залі в цілому. Здійснення оперативного керівництва колективом відділу; вирішення поточних задач, контроль виконанням службових обов'язків і дотриманням трудової дисципліни підлеглими; вирішення конфліктних ситуації. Контроль наявності товарів у відділі, їх якості, терміни придатності товарів, цінників на товарах. Контроль складання заявки на замовлення товару у постачальників та своєчасність її відправки. Складання щомісячних планів для секцій відділу. Організація процесу повернення товару постачальнику, процесу списання браку та проведення інвентаризації. Аналіз результатів торговельної діяльності відділу і представлення даних керівництву. Проведення робочих нарад. Ведення робочої і звітної документації. Контроль правильного складування товару на спеціально відведених і закріплених за відділом складських приміщеннях, процесу прийому товару зі складу до торговельного залу, процесу переміщення товару між магазинами, зміну цін, збереження товарів, торговельного устаткування й інших матеріальних цінностей. Доведення до підлеглих, в усній або письмовій формах накази, розпорядження або рекомендації, які надходять від керівництва.Проведення інструктажів з охорони праці та пожежної безпеки.

Досвід у відкритті нових гіпермаркетів. Гіпермаркет ТОВ “Епіцентр К” у м. Севастополь та м.Чернігів 2011р. Відкриття нового відділу в гіпермаркеті м.Черкаси, грудень 2012р.

червень 2007р – грудень 2007 р., ТОВ «Кварц» Сфера діяльності: розробка та впровадження системного забезпечення. Посада: Менеджер по персоналу, Завідувач навчального центру
В підпорядкуванні 25 осіб.
Обов'язки: пошук клієнтів, підписання договорів, контроль іх дотримання, створення бази клієнтів, організація проведення зустрічей та переговорів. Підбір персоналу, проведення тренінгів, ведення звітної документації.

Хобі: фотографія та туризм.


Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: