Сохранить подходящие вакансии стало проще и удобнее

Резюме от 30 октября 2018

Климашівський Владислав Олександрович

Менеджер, маркетолог, юрист, помічник юриста

Полная занятость.

Возраст:
23 года
Город:
Харьков

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Образование

ХНУ ім. В. Н. Каразіна

Юридичний, правознавство, Харьков
Высшее, с 09.2013 по 02.2019 (5 лет 5 месяцев)

Друга вища освіта. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, юридичний факультет, спеціальність «Правознавство»:
•Кваліфікація: Бакалавр, заочна форма навчання (вересень 2013 – червень 2017 );
•Кваліфікація: Магістр, заочна форма навчання (вересень 2017 – лютий 2019).
Досвід роботи:
•Виробнича практика у формі виконання індивідуального наукового завдання з метою поглибленого і всебічного вивчення змісту діяльності судових і правоохоронних органів, на базі кафедр юридичного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна (травень 2016);
•Громадська організація «Єдине Джерело» – м. Харків, Україна (поч. – вересень 2017).
Компетенції: Ознайомлення з чинним законодавством; аналіз діяльності органів досудового розслідування та судових органів; систематизація інформації, отриманої з наукових, довідкових та інших джерел; обробка отриманої інформації, визначення структури і написання звіту з навчальної практики; діловодство, надання юридичних консультацій у галузі конституційного та муніципального права.

ХНУ ім. В. Н. Каразіна

Соціологічний, соціологія, Харьков
Высшее, с 09.2012 по 02.2018 (5 лет 5 месяцев)

Перша вища освіта. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, соціологічний факультет, спеціальність «Соціологія, соціальний менеджмент»:
•Кваліфікація: Бакалавр, терміни навчання: вересень 2012 – червень 2016;
•Кваліфікація: Магістр, терміни навчання:вересень 2016 – лютий 2018.
Досвід роботи:
•Виробнича практика у ХМЦСССДМ «Довіра» та системі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді м. Харкова (листопад 2015);
•Учасник XVI міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених «Соціологія у (пост)сучасності» (березень 2018);
•Центр досліджень та комунікацій «Active Group» (інтерв’юер, поч. – березень 2018).
Компетенції: Підготовка та участь в організації святкової зустрічі для осіб, які мають функціональні обмеження; розробка методичних матеріалів (лекційних занять) на тему «Попередження насильства у сім’ї та жорстокого поводження з дітьми»; робота з документацією, яка ведеться на клієнтів центру, а саме з картками обліку соціальної роботи з сім'єю (особою); з особовими справами сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом; моніторинг та оновлення паперових носіїв бази даних клієнтів центру; прийом клієнтів центру, спільно зі спеціалістами та оформлення відповідного пакету документів; організація та проведення круглих столів для багатодітних сімей та одиноких матерів. Розробка тез до доповідей та участь у наукових конференціях. Участь у розробці та проведенні соціологічних досліджень за допомогою кількісних (робота в полі, вуличне опитування, опитування за місцем проживання) та якісних (експертне опитування, фокус-групова дискусія) методів.
Загальні компетенції: Соціальний менеджмент, управління персоналом, написання та керівництво соціальними проектами, фандрайзинг, розробка програм та інструментарію соціологічних досліджень, складання програми організіційного розвитку підприємства, проектний менеджмент, smm-просування окремих проектів.


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Знання спеціалізованих комп’ютерних програм: Пакет MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access); 1С Бухгалтерія; Ліга-закон.


Дополнительная информация

Хоббі: Активний туризм, зайняття спортом (бокс, плавання), література, йога, новітні прогресивні технології.
Особисті якості: Активна життєва позиція; цілеспрямованість; організаторські здібності; комунікабельність; відповідальність; оперативність; оптимізм; креативність; ініціативність; здатність швидко навчатися новим видам діяльності.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: