Резюме от 9 ноября 2018

Рыбалко Евгений Леонидович

Юрисконсульт, радник, референт, інспектор з питань запобігання корупції, 12 000 грн

Полная занятость, неполная занятость.

Возраст:
57 лет
Город:
Одесса

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Рибалко Євген Леонідович, 04.04.1961 р.н.

м. Одеса, моб. тлф. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Мета:заміщення вільної посади юридичної спрямованості. У пріоритеті - за останньою посадою. Не адвокат. Наміру отримати свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю не маю.
Професійні навички•Організація та керівництво роботою юридичного відділу, відділу правового та кадрового забезпечення чисельністю від 3 до 10 фахівців, на підприємствах зі штатною чисельністю працівників від 60 до 800 осіб.
•Складання претензій, позовних заяв, апеляційних і касаційних скарг, представництво інтересів підприємства в господарських, адміністративних та цивільних справах.
•надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань, правовий супровід діяльності юридичних осіб, органів державної влади, органів місцевого самоврядування
•Складання і правовий аналіз усіх видів договорів, контрактів, угод.
•Службові розслідування порушень трудової дисципліни, підготовка матеріалів для притягнення працівників до дисциплінарної відповідальності, у тому числі до звільнення за систематичне неналежне виконання обов’язків.
•Розроблення положень про служби підприємств, посадових інструкцій та функціональних обов’язків працівників.
•Розгляд запитів НАБУ, органів прокуратури, СБУ, внутрішніх справ, ухвал судів про витребування або забезпечення доказів, про надання тимчасового доступу до документів, запитів адвокатів, запитів на інформацію депутатів рад усіх рівнів, фізичних та юридичних осіб, громадських організацій, листування з виконавчими органами місцевого самоврядування та органами державної виконавчої влади.
•Методична та практична робота з особовим складом військовослужбовців прикордонного загону з питань теорії та застосування антикорупційного законодавства.

Досвід роботи

Старший інспектор (з питань запобігання та виявлення корупції) прикордонного загону Державної прикордонної служби України ( вересень 2017 р.- квітень 2018 р.)

Начальник відділу по роботі з персоналом та професійної підготовки, начальник юридичного відділу, начальник відділу правового та кадрового забезпечення комунального підприємства «Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об’єктів нерухомості» (з 2013 р. – комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації» Одеської міської ради (березень 2008 р.– квітень 2017 р.)

Начальник юридичного відділу закритого акціонерного товариства «Міська страхова компанія», м. Одеса (квітень 2006 – березень 2008)

Юрисконсульт, провідний юрисконсульт, начальник юридичного відділу Одеського відкритого акціонерного товариства по експорту та імпорту нафтопродуктів «Ексімнафтопродукт» (грудень 1990 – серпень 2005).

Служба в органах внутрішніх справ (вересень 1982 – листопад 1990).

ОсвітаОдеський технікум вимірювань Держстандарту СРСР (1980), технік-механік із стандартизації та контролю якості у машинобудуванні;
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова (1990), юридичний факультет, спеціальність правознавство, кваліфікація юрист

Додаткові відомості•користувач ПК (MS Miсrosoft World, Open Office, Internet)
• робота з різними типами баз законодавства, зокрема «ЛІГА», «РАДА».
•Знання мов – усна та ділова письмова українська та російська.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: