Резюме от 11 ноября 2018

Колодюк Олексій

Помічник системного адміністратора, 8 500 грн

Полная занятость.

Возраст:
19 лет
Город:
Житомир
Готов переехать в:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Инженер локальної мережі

с 08.2018 по 11.2018 (3 месяца)
ТОВ "Техникс Ресурс", Житомир (Надання послуг інтернету, налаштува та моніторинг мережевого обладнання)

Налаштування та моніторинг мережевого обладнання, прокладання ліній Ethernet, ведення документації по внутрішньому переміщенню та списання обладнання. Здобув нових навичок в професійному напрямку.

Монтажник по підключенню інтернету

с 07.2017 по 08.2017 (1 месяц)
Київстар, Житомир (Підключення користувачів до інтернету)

Підключення абонентів до інтернету і телебачення, ремонт ліній абонентів, консультування при підключенні і обслуговуванні.


Образование

Житомирський державний технологічний університет

Фікт: Інженерія програмного забезпечення; Фем: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Житомир
Неоконченное высшее, с 09.2018 по 05.2021 (2 года 8 месяцев)

Студент заочної форми навчання двох факультетів.
Фем: Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – підготовка фахівців у сфері розроблення бізнес-проектів і бізнес-планів, генерування стартапів, провадження підприємницької діяльності з використанням як традиційних, так і новітніх методів торгівлі (зокрема, інтернет-трейдинг, електронна комерція, онлайн та офлайн рітейл) та набуттям практичних навичок роботи на платформах фондових, валютних і товарних бірж.
Фікт: Спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» охоплює всі аспекти розробки програмного забезпечення від початкових стадій створення специфікації до підтримки системи після здачі в експлуатацію. В процесі навчання вивчаються мови програмування та технології розробки веб-сайтів, віконних і мобільних додатків, загальна теорія проектування, конструювання та моделювання програмного забезпечення, управління проектами з розробки програмних систем, принципи та підходи до тестування програмних продуктів тощо.

ЖТЕК КНТЕУ

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Житомир
Среднее специальное, с 09.2015 по 06.2018 (2 года 9 месяцев)

Специализация «Информационная деятельность предприятия» отличается тем, что студенты получают не только базовое экономическое образование, но и углубленные знания по компьютерным технологиям. Такая система подготовки дает студенту правильное понимание основ работы предприятия, развивает аналитическое мышление, техническую культуру и навыки работы с современными информационно-компьютерными технологиями. После завершения обучения студент знает, как создавать, внедрять и обслуживать современные информационные системы в работе предприятия любой отрасли, а также как научить персонал фирмы правильно пользоваться современными информационными технологиями.


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Впевнений користувач ПК - MS Office, операційною системою Windows, Internet, Landing page, апаратним забезпеченням та налаштування мережевого обладнання.
Ввічливий, відповідальний, маю навички роботи з клієнтами.
Знаю основи програмування на Pascal та Java, а також мову розмітки гіпертексту HTML5.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: