Резюме от 16 ноября 2018 PRO

Запаринюк Василь Іванович

Інженер-технолог

Полная занятость.

Возраст:
28 лет
Город:
Винница
Готов переехать в:
Коломыя

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Інженер відділу впровадження

с 12.2017 по наст. время (11 месяцев)
Data Group, Вінниця (Телекомунікації, ІТ.)

Обов'язки: Будівництво телекомунікаційних мереж, моніторинг мережі, формування паспортів задач, підключення абонентів по ВОЛЗ, усунення аварій на мережі, монтаж лінійного та станційного обладнання, робота з підрядниками,вибір технічних можливостей для побудови мережі.
Досягнення: Удосконалення практичних навичок по обслуговуванню ВОСП.Зменшив час на усунення аварій, отримав практичний досвід роботи з обладнанням для зварювання опто-волоконних кабелів, та приладами для вимірювання оптичних параметрів ліній.


Образование

Вінницький Національний Технічний Університет

Медико-біологічне та електронне приладобудування, Технології та засоби телекомунікацій, Вінниця
Высшее, с 09.2006 по 06.2012 (5 лет 9 месяцев)


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    • досвід роботи з комп'ютером: Операційні системи (Windows, MacOS, LINUX), програми (текстові редактори,електронні таблиці, графічні пакети- стандартні для операційних систем,+ Visio,OrCAD видавничі системи, СУБД) спеціальні програми -АС Парус, САПР, NIMTH.
    • володіння оргтехнікою: Факс, модем, сканер, копіювальне обладнання, офісна АТС.
  • Обслуговування та ксплуатація електроустановок споживачів. (5 лет опыта)
    Средний, использую в настоящее время.

Знание языков

Английский — средний


Рекомендации

Черевик Олексій Йосипович
Начальник СЛД ТМ №5, РЦТ-154, ПАТ Укртелеком, 097-106-39-16


Дополнительная информация

Одружений, є одна дитина. За період навчання в університеті пройшов додаткове навчання та отримав посвідчення монтажника радіоелектронної апаратури 2 розряду. Брав участь у конференціях присвячений новітнім технологіям телекомунікаційних мереж. 2008-2009рр. (в післянавчальний час) працював в науково-дослідній лабораторії університету. 2010-2011рр. (в післянавчальний час) працював в КТ "Радіо" ТС інженером з ремонту та програмування касових апаратів та терміналів. З 2011р. за направленням працював в ПАТ "Укртелеком" м.Деражня Хмельницької обл. на посаді електромеханіка станційного устаткування електрозв'язку. 2011-2012рр. отримав освітній рівень магістра інженерії телекомунікаційних систем (заочно).2015-2017рр. інженер лінійно-кабельних споруд та станційного устаткування. За період роботи в "ПАТ Укртелеком" пройшов навчання та отримав 5 групу допуску з електробезпеки. Для підвищення кваліфікації пройшов навчання за напрямком "Експлуатація ВОСП" в Державному Університеті Телекомунікацій м.Київ та отримав відповідний сертифікат на обслуговування ВОЛЗ первинної мережі. За період роботи в ПАТ Data Group удосконалив свої вміння з обслуговування ВОЛЗ. Є водійські права категорії: B,C1.


Сохранить в отклики Уже в откликах
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: