Резюме от 9 ноября 2018 PRO

Димарчук Анастасія

Інтернет-маркетолог, адміністратор сайту, контент-менеджер, SMM-спеціаліст

Неполная занятость, удаленная работа.

Возраст:
22 года
Город:
Львов

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Інтернет-маркетолог

с 03.2018 по наст. время (8 месяцев)
"Професійна студія SMM-I.PRO", Львів (Інтернет)

Створення "з нуля" та ведення офіційних сторінок компаній у популярних соціальних мережах. Комунікація з потенційними клієнтами: консультації та передача замовлень. Створення та моніторинг реклами у соціальній мережі Facebook. Робота з Google Adwords: створення ефективних оголошень, збір аналітики, підвищення конверсії рекламних компаній тощо.

Адміністратор сайту

с 05.2016 по 06.2018 (2 года 1 месяц)
Агенство перекладів "ЄВРО СПІК", Львів (Інтернет)

Постійне адміністрування сайтів компанії: створення та редагування веб-сторінок, оновлення інформації, виправлення помилок, додавання модулей та ін.

Оператор ПК

с 02.2016 по 10.2016 (8 месяцев)
Во "Аналітика", Львів (Освіта)

Набір, редагування та форматування текстів, рерайт/копірайт, пошук та обробка інформації. Робота з офісною технікою, документами та базами даних. Виконання завдань керівника. Розміщення оголошень.


Образование

ПГК УжНУ

Комп'ютерні науки, технік-програміст, Львів
Высшее, с 09.2011 по 07.2015 (3 года 10 месяцев)

Здобула навики веб-програмування з HTML, CSS, PHP, JavaScript та AJAX. Отримала знання основ мов програмування та вміння розбиратись у програмному коді.


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Професійний користувач ПК та Інтернету. Сліпий набір тексту від 200 зн./хв. українською, російською та англійською мовами. Редагування текстів, рерайт/копірайт, форматування, робота з базами даних. Навики у роботі з офісною технікою. Робота з Microsoft Office: Word, Excel, Access, Power Point на професійному рівні.


Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Русский — свободно
  • Английский — продвинутый

Дополнительная информация

Інтернет-маркетинг: просування сайтів, розміщення оголошень, email-розсилка. Знання принципів SEO-оптимізації. Робота з Google Adwords: створення рекламних компаній та їх моніторинг, підвищення конверсій. Збір аналітики у Google Analytics. Підготовка контенту для банерної і контентної реклами. Ведення сторінок у популярних соціальних медіа (Facebook, Instagram, VK та ін). Знання інтерфейсів управління, тенденціях алгоритмів, видах контенту, хештегах, гео-тегіах, інструментах статистики і т.п. Створення унікального та ефективного контенту.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: