Резюме от 31 октября 2018 PRO

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/5117354/

Керівник, 20 000 грн

Полная занятость.

Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

начальник відділу

с 06.2009 по 03.2017 (7 лет 9 месяцев)
Генеральний штаб Збройних Сил України, Київ (радіоелектронна боротьба, радіоелектронний захист, забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, розробка та тестування радіоелектронних систем)

Керівництво виконанням заходів радіоелектронного захисту та забезпеченням електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів Міністерства оборони та інших силових установ України. Особисто відпрацював два накази Міністерства оборони щодо затвердження інструкцій з забезпечення радіоелектронного захисту та електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів. Один за наказів міжвідомчий та зареєстрований в Мінюсті. Розробляв технічні вимоги до новітніх засобів радіоелектронної боротьби, два з них прийняті на озброєння. Організовував та проводив міжвідомчі випробування радіоелектронних засобів перед вводом в експлуатацію. Особисто проводив та приймав участь у роботі з іноземними делегаціями з США, Польщі, Турції, Латвії з питань радіоелектронної боротьби.


Образование

United States Army War College

Стратегічний менеджмент, Carlisle, PA, USA
Высшее, с 04.2017 по 06.2018 (1 год 2 месяца)

Диплом "Master of Strategic Studies" передбачає наявність знань та вмінь випускника бути лідером (помічником керівника) на стратегічному рівні (державному, або цивільної установи), бачити перспективи розвитку організації у складному та швидкоплинному середовищі, вміти створювати команду та досягати намічені цілі.


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Збирання та ремонт компютерної техніки (шляхом заміни основних елементів) діагностика проблем, встановлення програмного забезпечення на рівні продвинутого користувача.
    Word, Excel, Powerpoint, Corel Draw, швидко навчаюсь.
  • Кризис менеджмент (20 лет опыта)
    Продвинутый, использую в настоящее время.

Знание языков

Английский — выше среднего


Дополнительная информация

Маю досвід роботи в якості керівника різних підрозділів від рівня взводу до командира військової частини. Основний принцип роботи це довіра та створення еффективної команди однодумців.
Основна сфера діяльності це радіоелектроніка, радіелектронна розвідка, зв'язок, забезпечення електромагнітної сумісності. Також маю великий досвід у відпрацюванні документів рівня Міністерства оборони, проведення міжвідомчих узгоджувальних нарад, ведення проектів.
Три вищі освіти: Харківський військовий університет у 1996 - спеціаліст (радіоелектроніка), Національна академія оборони України у 2004 - магістр (військовий менеджмент, з відзнакою), US Army War Colledge у 2018 - магістр (стратегічний менеджмент).
Знання мов - українська професійний рівень.
Англійська - сертифікат TOEFL - 87 баллів (грудень 2017).


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: