Резюме от 9 ноября 2018

Губаренко Наталія

Спеціаліст з ведення військового обліку, 15 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
34 года
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Губаренко Наталія Анатоліївна
Контактний тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
E-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Посада: старший спеціаліст з ведення
військового обліку та бронювання


Загальний досвід:
Досвід з ведення бронювання та військового обліку призовників і військовозобов’язаних на підприємстві (організації) з 2013 року. Знання нормативно-правової документації, щодо організації та ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників та бронювання військовозобов'язаних за підприємством на період мобілізації та воєнного часу. Ведення відповідної звітності про чисельність працюючих військовозобов’язаних та призовників. Контроль виконання призовниками і військовозобов’язаними правил військового обліку. Звірка облікових карток форми П-2 з обліковими даними районних (міських) військових комісаріатів.
Досвід в веденні чисельності персоналу на підприємстві - 2000 ос. загальна кількість військовозобов’язаних та призовників більш - 500 осіб. Взаємодія з районними (міськими) військовими комісаріатами міста Києва та Київської області з досвідом 5 років.

Досвід роботи:
Загальний стаж роботи з вересня 2001 – по теперішній час у сфері зв’язку.
З вересня 2001 по грудень 2012 на підприємстві Дирекція первинної мережі ПАТ «Укртелеком» за посадою діловода у відділу обліку та контролю документів. З січня 2013 р. ведення військового обліку та цивільного захисту в Дирекції первинної мережі за посадою інженер. Березень 2015 ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних в Київській міській філії ПАТ «Укртелеком» на посаді старшого спеціаліста - по теперішній час.

Освіта:
З 2002 – 2008 рр. Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, за спеціальністю «Менеджер організації», кваліфікація менеджер-економіст, спеціаліст.

Знання ПК:
Впевнений користувач програм: Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Access, Abodi Reader, Megapolis та інші.

Додаткова інформація:
Вік 34 роки.
Сімейний стан - заміжня, є діти віком -13 та 15 років.
Наявність закордонного паспорту, водійські права категорії "В", досвід водіння 12 років.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: