Сохранить подходящие вакансии стало проще и удобнее

Резюме от 29 октября 2018 PRO

Бульбенюк Cвітлана

Аналітик, 10 000 грн

Неполная занятость.

Возраст:
41 год
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Доцент кафедри політичних технологій

с 09.2003 по наст. время (15 лет 4 месяца)
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Київ (Вища освіта)

- викладання політології та соціології, спеціальних політологічних дисциплін у вищих державних закладах м. Києва (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова – основне місце роботи; Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – 1 рік за сумісництвом та дотепер основне місце роботи; Національний авіаційний університет – за сумісництвом);
- підготовка наукових та науково-публіцистичних праць (1 одноосібна монографія, участь у підготовці 2-х колективних монографій; 39 статей, з них 2 у співавторстві; 13 статей у виданнях енциклопедичного спрямування; участь у підготовці 5-ти навчальних посібників та підготовка 2-х праць навчально-методичного характеру), загальна кількість опублікованих праць на жовтень 2018 р. – 78;
- досвід в рецензуванні магістерських робіт та кандидатських дисерацій (офіційний опонент на захисті).


Образование

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Соціально-гуманітарний факультет, політологія, Київ
Высшее, с 09.1995 по 06.2000 (4 года 9 месяцев)

Отримала повну вищу освіту, спеціальність "Політологія" (диплом з відзнакою), навчалася в аспирантурі. У 2004 р. захистила кандидатську дисертацію (тема: "Неоліберальні моделі модернізації у суспільствах перехідного типу"), кандидат політичних наук. З 2011 р. - доцент.


Дополнительное образование

Курси підвищення кваліфікації «Підготовка викладача до формування у студентів компетентностей ХХІ ст.». (2017/2018 рр., 3 місяці.)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Знання ПК: впевнений користувач.


Знание языков

  • Английский — начинающий
  • Болгарский — средний

Дополнительная информация

Знання мов: українська та російська – вільно. Англійська – elementary (читаю та перекладаю зі словником). Продовжую вивчати самостійно. Болгарська – незалежний користувач В1, як реципієнт інформації (сприймаю тексти і усну мову).

Професійні якості: значний досвід аналітичної роботи (вмію опрацьовувати текти різного обсягу з формулюванням самостійних висновків); маю комунікативні здібності та навички ділового спілкування (за всі роки роботи не мала жодних конфліктів зі студентами, колегами, керівництвом); є навички ділового листування (досвід листування з колегами з різних навчальних закладів); вмію і готова навчатися, спрямована на постійне підвищення власного професійного рівня; маю організаційні здібності (досвід підготовки студента до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт, студент вийшов у ІІ-й тур; організація роботи студентів з підготовки наукових робіт і тез).

Особисті якості: працелюбна, високий рівень професійної мотивації, пунктуальність, комунікабельність, ініціативність, креативність, самоконтроль, порядність, акуратність, ввічливість, вміння працювати в команді.

Інше: не маю шкідливих звичок, дотримуюсь здорового способу життя, маю біометричний закордонний паспорт.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: