Резюме от 30 октября 2018

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/5131233/

Старший системний адміністратор, завідувач відділу, 15 000 грн

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Город:
Ужгород
Готов переехать в:
Мукачево

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация


Ключова інформація
Професіонал, ентузіаст, перфекціоніст. Величезний досвід в аналізі, підборі, впровадженні і супроводі сучасних програмно-апаратних комплексів. Маю глибоке розуміння бізнес-процесів на базі 1С (7.7, 8, 8.1, 8.2), як в розгалужених мережах (SQL, файлові версії), так і впровадженні локальних конфігурацій. Досвід у підготовці проектів, супроводі на етапі монтажних та налагоджувальних робіт, вводі в експлуатацію, навчання персоналу. Глибокий досвід і розуміння процесів побудови захищених мереж (оптика, мідь, радіо). Маю уявлення що таке модель OSI і її рівні L2 L3 L4. Та безліч інших навиків, що здобув у справі, якою займаюся все життя.

Досвід роботи:
Консалтингова діяльність (Лют. 2018 – по сьогодні)
Творча відпустка, консалтингова діяльність з різними проектами, реалізація великого проекту своїми силами.

Системний адміністратор (Лют 2014 – лют. 2018)
Готель Old CONTINENT
Комплексна робота із забезпечення всіх інформаційних та виробничих процесів на підприємстві, підтримка та супровід існуючих комплексів автоматизації (back & front office, автоматизований паркінг, системи відео аналітики і відео нагляду, контролю доступів, модернізація мережі, впровадження оптики з резервуванням, повне оновлення активного мережевого обладнання на Mikrotik & unifi, впровадження багаторівневого інтелектуального firewall та багато іншого)

Системний адміністратор (Лют 2013 - Лют 2014)
Mitsubishi Ужгород
Обслуговування парку техніки, вузькоспеціалізованних программно-апаратних комплексів, адмініствування серверів (Win2003, Win2008, Linux). Пошта, маршрутизація, локальні політики, сервер 1С Підприємства (8.2), маркетинг (виготовлення аудіо/відео роликів), наповнення сайту та ін.

інженер з ремонту цифрової техніки (Гру 2010 - Тра 2012)
Сервіс-Центр
программно-апаратний ремонт цифрової техніки та комплектуючих

Менеджер по роботі з клієнтами (Кві 2009 - Лип 2010)
Фотолабораторія "Фуджі"
Прийом замовлень, дизайн та виготовлення різних матеріалів, обслуговування вузькоспеціалізованих програмно-апаратних комплексів.

інженер-програміст, Провідний Інженер (Жов 2005 - Бер 2008)
ЗОДТРК Тиса-1
Обслуговування робочих міст користувачів, адміністрування Windows Server 2003, Локальні політики безпеки, робота з апаратною частиною, встановлення та налагодження вузькоспеціалізованих програмно-апаратних комплексів цифрового мовлення та ін.

Освіта
ЗакДУ (Ужгород)
рік закінчення 2009
ІУСТ

Володіння мовами
Англійська - базовий
Російська - вільно

Додаткова інформація
наявність власного транспорту на укр. реєстрації, всього інструмента для монтажних робіт, техніки та обмінного фонду обладнання.

Водійське посвідчення
кат. Б

Особисті риси
ентузіаст, обожнюю свою роботу, постійно самовдосконалююсь та шукаю можливості отримувати нові знання та досвід. категорично не використовую в практиці слова "не можливо" і "не хочу вникати". Володію нетиповим, аналітично-математичним складом розуму. Мало знайомі мені області-ретельно аналізую, вникаю, опираючись на світовий досвід. Знаю чимало, а те, чого не знаю- знаю де дізнатися.

Захоплення та інтереси
Інформаційні технології, мережі, інформаційна безпека. Активна громадянська позиція.

Мета
Простір для реалізації та робота, де в повній мірі зможу проявити свої практичні навики, принести користь і покращити своє матеріальне становище.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: