Резюме от 30 октября 2018

Якименко Альона Геннадієвна

Специалист по обслуживанию клиентов мобильной связи, оператор Call-centre

Неполная занятость.

Возраст:
23 года
Город:
Чернигов

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ

Якименко Альона Геннадіївна
Вік :22
Місто проживання:
Сімейне положення:незаміжня
Контактний телефон: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
e-mail:[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Посада:

Мета
Отримати роботу та мати кар’єрній ріст, розвиватися в галузи якою займаюся

Досвід роботи

Назва компанії: Дитячий заміський оздоровчий заклад «Лісовичок»
Період роботи: 31.07.2015-25.08.2015
Обов’язки:
1. Планує та проводить виховну роботу в загоні /групі / оздоровчого табору, забезпечує дотримання дітьми режиму дня, правил поведінки й моралі, техніки безпеки.
2. З урахуванням індивідуальних особливостей та інтересів дітей застосовує різноманітні форми й методи організації їхнього дозвілля, виховання особистості, розвитку творчих здібностей і нахилів.
3. Проводить роботу щодо залучення дітей до самообслуговування, суспільно-корисної праці, колективної творчої діяльності, участі у гуртках, об'єднаннях, сприяє розвитку дитячого самоуправління.
4. Спільно з медичними працівниками організовує дотримання дітьми правил санітарії та особистої гігієни, контролює стан їхнього здоров’я, сприяє фізичному загартуванню.
5. Вживає заходів щодо попередження негативних проявів у дитячому колективі, проводить роботу з профілактики девіантної поведінки, шкідливих звичок, пропагує здоровий спосіб життя.
6. Бере участь у роботі педагогічної та методичної рад табору.
7. Відповідає за повну безпеку життя і здоров’я дітей, створення належного морально-психологічного клімату в загоні (групі), чітке виконання дітьми режиму дня, планів виховної, культурно-масової та спортивно-оздоровчої роботи табору, суворе дотримання ними правил поведінки, техніки безпеки та протипожежного захисту.
8. Безпосередньо підпорядковується заступнику директора оздоровчого забору з виховної роботи (старшим – вихователю, вожатому). Працює у тісному контакті з психологом, методистом, інструктором з фізичної культури і спорту, керівниками гуртків, культорганізатором, медичним персоналом.
9. Повинен мати вищу або середню спеціальну педагогічну освіту та стаж роботи за фахом не менш як два роки, пройти навчання на короткотермінових курсах або семінарах з питань специфіки роботи з дітьми в умовах оздоровчого табору.

Освіта

Навчальний заклад: Сахновщинська гімназія
Ступінь: закінчена середня
Період навчання: 2003-2013
Навчальний заклад: ВДНЗ УМСА
Ступінь: закінченна віща
Назва спеціальності: стоматологія
Період навчання: 2013-2018

Додаткова інформація

стресостійкість;посидючість, здатність працювати з великою кількістю інформації, контактність, велика сила волі, прагнення до вдосконалення, висока працездатність, націленість на результат, організованість, працьовитість, скромність, завищене почуття відповідальності, негативне ставлення до хамства
Водійські права – відсутні
Закордонний паспорт - є


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: