Резюме от 9 ноября 2018

Українець Андрій Вікторович

Начальник відділу, інженер

Полная занятость.

Возраст:
32 года
Город:
Ровно

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник цеху газового обладнання

с 04.2013 по наст. время (5 лет 7 месяцев)
ТОВ "Рівнетеплоенерго", Рівне (Теплопостачання)

•Забезпечення безперебійного режиму газопостачання котелень, надійної та безпечної роботи газового обладнання котелень, ГРП, систем вентиляції та відведення продуктів згоряння.
•Планування, організація та контроль за виконанням робіт по ремонту, технічному обслуговуванню та налагодженню газового устаткування котелень, ГРП.
•Контроль обліку природного газу, контроль за дотриманням строків повірки приладів обліку.
•Розробка заходів по технічному переоснащенню та модернізації об'єктів системи газопостачання котелень, ведення супроводжуючої документації при виконанні монтажних робіт, технічному обслуговуванні, поточному ремонті газового обладнання котелень, ГРП.
•Керівництво монтажними роботами з будівництва, реконструкції та технічного переоснащення системи газопостачання котелень.
•Робота з дозвільною системою в галузі виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації устаткування підвищеної небезпеки.

Інженер відділу головного метролога

с 04.2009 по 04.2013 (4 года)
ПАТ "Рівнегаз", Рівне (Газопостачання)

•Монтаж, налагодження та технічне обслуговування, засобів вимірювальної техніки, що використовуються для обліку природного.
•Виявлення втручань в систему газопостачання та прилади обліку газу з метою зменшення об'ємів споживання. Аналіз причин виникнення понаднормових втрат природного газу, надання рекомендацій по їх виявленню та недопущенню.
•Участь в підготовці проектів, перспективних планів впровадження нової вимірювальної техніки те методик вимірювань, розробці заходів спрямованих на зменшення понаднормових втрат природного газу та підвищення точності обліку.


Образование

Національний університет водного господарства та природокористування

Прикладна математика, автоматизоване управління технологічними процесами, Рівне
Высшее, с 09.2004 по 05.2009 (4 года 8 месяцев)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Вільне володіння ПК


Дополнительная информация

Знання та вміння використовувати нормативні документи в галузі метрології, комерційного обліку природного газу, газопостачання, виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, експлуатації газовикористовуючих установок.
Вміння працювати в команді.
Аналітичний склад розуму, націленість на досягнення результату та виконання поставлених задач.
Уважність до деталей, наполегливість і завзятість у досягненні цілей, системність і методичність, вміння чітко і ефективно організувати робочий процес та керувати ним.
Робота з системами автоматизованого проектування.
Знання спеціалізованих програмам для роботи з засобами вимірювальної техніки.
Посвідчення про навчання в ЕТЦ: «Правила безпеки систем газопостачання», «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском», ДБН В.[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») «Газопостачання»


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: