Сохранить подходящие вакансии стало проще и удобнее

Резюме от 21 января 2019 PRO

Котляренко Олег Сергеевич

Инженер по охране труда, 15 000 грн

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Возраст:
33 года
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Інженер з охорони праці

с 10.2013 по 11.2018 (5 лет 1 месяц)
ТОВ "МІРА БУДМАТЕРІАЛИ", Київ (Виробництво сухих будівельних сумішей)

1) Проведення інструктажів з охорони праці і пожежної безпеки.
2) Розробка документації з охорони праці і пожежної безпеки (накази, положення, інструкції).
3) Проведення навчання працівників з охорони праці та інших видів навчань відповідно до специфіки роботи.
4) Контроль стану охорони праці і пожежної безпеки безпосередньо на робочих місцях.
5) Проведення атестації робочих місць за небезпечними і шкідливими умовами праці.
6) Підготовка документації та проведення попереднього і періодичного медичних оглядів працівників.
7) Отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки.
8) Проведення розслідування нещасних випадків виробничого і невиробничого характеру.
9) Взаємодія з державними контролюючими органами: Держпраці, пожежна безпека, санітарно-епідеміологічна станція, екологія.


Образование

Київський національний університет будівництва і архітектури

Будівельний, Промислове і цивільне будівництво, Київ
Высшее, с 09.2003 по 06.2008 (4 года 9 месяцев)

Кваліфікація: інженер-будівельник.


Дополнительное образование

УЦ ПП "Ньюбуд" (2016, 10 днів)


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Володію комп'ютерними програмами: Word, Excel, інтернет.
  • Отримання дозволів на роботи підвищеної небезпеки (7 лет опыта)
    Продвинутый, использую в настоящее время.

Знание языков

Украинский — свободно


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ
Котляренка Олега Сергійовича

Мета: заміщення вакантної посади інженера з охорони праці в компанії «Твій час».
Досвід роботи: з квітня 2008 р. по жовтень 2008 р. працював головним спеціалістом відділу благоустрою та реклами Управління містобудування та архітектури при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради. Причиною звільнення стало скорочення штату державних службовців. З грудня 2008 р. по жовтень 2009 р. працював охоронником в ТОВ «Альфа Щіт Центр» при ВАТ «Райффайзен Банк Аваль». Звільнився за власним бажанням. З листопада 2009 р. по червень 2010 р. працював інженером з обслуговування систем тепло та енергопостачання відділу інтендантського та господарського забезпечення Управління Державного департаменту з питань виконання покарань у м. Києві та Київській області. Звільнився за власним бажанням. З листопада 2010 р. по липень 2011 р. працював інженером з охорони праці у будівельній компанії ВАТ „ПМК-13”. Причиною звільнення стало банкрутство фірми і скорочення штату працівників. З серпня 2011 р. по серпень 2012 р. працював інженером з охорони праці на виробничому підприємстві ТОВ „Комплекс Агромарс”. Звільнився за власним бажанням. З жовтня 2012 р. по травень 2013 р. працював інженером з охорони праці та пожежної безпеки на виробничому підприємстві ПАТ КМП «Текстемп». Звільнився за власним бажанням. З червня 2013 р. по вересень 2013 р. працював інженером з охорони праці у Державному підприємстві «Київський бронетанковий завод». Причиною звільнення стало невиплата заробітної плати. З жовтня 2013 р. і по сьогоднішній день працюю інженером з охорони праці та пожежної безпеки в ТОВ «МІРА БУДМАТЕРІАЛИ».
Маю досвід в: проведенні інструктажів з охорони праці і пожежної безпеки; розробці документації з охорони праці і пожежної безпеки (накази, положення, інструкції); проведенні навчання працівників з охорони праці і інших видів навчань відповідно до специфіки роботи; контролі стану охорони праці і пожежної безпеки безпосередньо на підвідомчих об’єктах; проведенні атестації робочих місць за небезпечними і шкідливими умовами праці; підготовці документації та проведенні попереднього і періодичного медичних оглядів працівників; отриманні дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки; проведенні розслідування нещасних випадків виробничого і невиробничого характеру; взаємодії з державними контролюючими органами: Держпраці, пожежна безпека, санітарно-епідеміологічна станція, екологія; розрахунках конструкцій об’єктів зовнішньої реклами; проведенні робіт з влаштування цих конструкцій; складанні договорів і оформленні дозволів на влаштування об’єктів зовнішньої реклами; прийнятті в експлуатацію житлових будинків; здійсненні обстеження будівель і споруд; підтриманні санітарно-технічних мереж у належному технічному стані; проведенні підготовки будівель і технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період; складанні описів робіт на поточний і капітальний ремонти та їх здійсненні; складанні актів технічних оглядів; веденні журналів заявок персоналу.
Освіта: з 2003 по 2008 рік навчався на будівельному факультеті Київського національного університету будівництва і архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Кваліфікація: інженер-будівельник. З 2004 по 2007 рік проходив навчання на Військовій кафедрі підготовки офіцерів запасу, спеціалістів з питань МНС при університеті.
Посвідчення:
а) Охорона праці. Протокол перевірки знань від 26.10.2016 року (діюче);
б) Електробезпека, ІV група допуску. Протокол перевірки знань від 26.05.2016 року (діюче);
в) Правила будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів. Протокол перевірки знань від 15.12.2015 року (діюче).
Курси: з 29 вересня по 22 жовтня 2008 р. пройшов навчання з курсу «Кошторисна справа з вивченням комп’ютерної програми АВК-3» в навчальному центрі ДП «ФЕСТО».
Особисті якості: комунікабельність, доброзичливість, здатність працювати над кількома різними справами одночасно, уважність до деталей, дотримання встановлених строків.
Додаткова інформація: українською та російською мовами володію вільно, англійською – з словником; користувач персонального комп’ютера на середньому рівні (володію програмами Word, Excel, АВК-3, інтернет); маю посвідчення водія категорій А, В, С.
Місце проживання: м. Київ.
Контактні телефони: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») або [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»).
Електронна почта: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: