Резюме от 14 января 2019

Юрченко Андрій Михайлович

Технічний директор, начальник відділу IT

Полная занятость.

Возраст:
50 лет
Город:
Ирпень
Готов переехать в:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Технічний директор

с 01.2015 по 10.2018 (3 года 9 месяцев)
ТОВ «Незалежна Телерадіокомпанія "ІРТА", Сєверодонецьк (Терерадіокомпанія, СМИ)

Організація і контроль роботи технічних служб.
Організація розвитку мережі мовлення та підготовка необхідних дозвільних документів (введення в експлуатацію мовлення у форматі IP, цифровій ефірній мережі Т2, аналогове ефірне мовлення) . Ведення переговорів та заключення договорів з постачальниками телерадіотехніки, комп’ютерного і периферійного устаткування. Стратегічне планування модернізації технічного устаткування підприємства, формування бюджету технічних служб на рік та впровадження нових технологій у бізнес процеси телерадіокомпанії.

Побудування телерадіокомпанії фактично з нуля після переїзду з м. Луганьк. Розбудова мережі телевізійного та радіомовлення на не окупованій частині Луганської області у стислі строки.

Начальник выдділу IT

с 04.2006 по 12.2014 (8 лет 8 месяцев)
ТОВ «Незалежна Телерадіокомпанія "ІРТА", Луганськ (Терерадіокомпанія, СМИ)

Безпосереднє керівництво відділом (системні адміністратори, WEB-розробники). Формування планів розвитку та бюджетних планів відділу на рік. Організація роботи та здійснення контролю за адмініструванням корпоративної комп’ютерної мережі, контроль і підтримка заходів інформаційної безпеки, технічне налагодження мережевих сервісів. Розробка та забезпечення безперебійної роботи веб-сайтів, розвиток інформаційних ресурсів, функціонування локальної інформаційної мережі компанії. Розробка та адміністрування баз даних. Ведення документообігу та підготовка документів щодо отриманні відповідних дозвільних та ліцензійних документів та інших технічних питань. Аналіз ринку ІТ-технологій та закупівля необхідного обладнання.

Провідний програміст

с 04.2004 по 04.2006 (2 года)
Мале приватне підприємство "Поліпласт"., Луганськ (Виробництво)

Адміністрування ЛОМ, DHCP, DNS сервери. Підтримка серверів з ОС Debian, Windows 2000. Налагодження комп’ютерної технікі та периферійного устаткування. Впровадження системи керування ресурсами (ERP) iRenaissance від ROSS System.

Старший інспектор митної служби відділу статистики.

с 04.1994 по 03.2003 (8 лет 11 месяцев)
Луганська митниця., Луганськ (Держустанова)

Підтримка програмного забезпечення з використанням програмного середовища Delphi та СУБД Oracle. Адміністрування ЛОМ митниці, DHCP, DNS сервери. Підтримка серверів з ОС Debian, Windows 2000, серверів СУБД Oracle, BackUp.


Образование

Національний авіаційний університет

Системи управління та автоматики, Київ
Высшее, с 09.1997 по 05.2002 (4 года 8 месяцев)


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: