Сохранить подходящие вакансии стало проще и удобнее

Резюме от 15 января 2019

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/5211153/

Репетитор (підготовка до школи за 10-20 занять), 1 200 грн

Полная занятость, неполная занятость.

Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Вихователь - монтессорі вчитель -репетитор

с 09.1986 по 11.2018 (32 года 2 месяца)
різні, Вінниця (освіта)

Навчання та виховання дітей від 2 до 10 років. Є особисті авторські альтернативні методики навчання дітей від 2-х до 10 р..


Образование

КДПІ ім. М.П. Драгоманова

Спеціальність - викладач педагогіки та психології , методист д/з., Київ
Высшее, с 09.1987 по 05.1993 (5 лет 8 месяцев)


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ Кузьміна Олена. Конт. Інфо.: тел.[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»), e-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») Посада зараз: вихователь - репетитор. Освіта: Педагогічне училище №1 м. Києві (вихователь – логопед), КДПІ ім. М.П. Драгоманова, спеціальність - викладач педагогіки та психології (дошкільної), методист д/з. Закінчила Перші Київські державні курси іноземних мов (англійська). Фітнес- інструктор танцювальної аеробіки – Латина. Інструктора з кубинських соціальних танців. Досвід роботи: Працювала: лаборантом- хіміком у НДІ ім. А.А.Богомольця при КДУ ім.Т. Г. Шевченка м. Київ, вихователем в д/з та завідуючою д/з, Монтессорі- вчителем ( 3 роки) в різновікових групах (діти від 2-х до 7 років), репетитором: розвиваючі заняття з дітками 2- 4 років, підготовка дітей 5 – 7 років до школи (авторська методика), робота в групі продовженого дня для школярів початкових класів (виконання домашніх завдань, допомога школярам опанувати шкільний матеріал за індивідуальною програмою, робота з особливими дітками). Досвід роботи з 2 – 8 років дітками вдома і в сім’ї.
Додаткова інформація: Орієнтуюсь в навчанні на державні освітні програми (дошкільна 2 – 7 років) та шкільна (початкові класи)), але займаючись з дітками, створюю для кожної дитини індивідуальні програми навчання та розвитку, враховуючі здібності та особливості розвитку дитини.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам