Сохранить подходящие вакансии стало проще и удобнее

Резюме от 12 января 2019

Андрусяк Вікторія Володимирівна

Біолог, медичний представник, лікар-лаборант (діагностика), 10 000 грн

Полная занятость, неполная занятость.

Возраст:
22 года
Город:
Киев
Готов переехать в:
Ивано-Франковск

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Адміністратор

с 04.2018 по 12.2018 (8 месяцев)
Скеледром UP!, Київ (Зал для боулдеринга)

Набула навички, які допомагають встановленню контакту з будь-якими типами клієнтів, що сприяють грамотній та переконливій презентації товару; вміння роботи із сумнівами і запереченнями з боку клієнта; навички роботи в конфліктній ситуації. Також під час роботи набула навичок скелелазіння та проведення індивідуальних та групових тренувань.


Дополнительное образование

Partner+, курси косметології (2015, 4 місяці)


Дополнительная информация

АНДРУСЯК ВІКТОРІЯ

Дата народження:22.06.1996
Регіон:Київ, Голосіївський р-н
Телефон :[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
(Viber, Telegram)
E-mail:[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

МЕТА ПОШУКУ РОБОТИ: кваліфікована робота з перспективним кар’єрним ростом для реалізації свого потенціалу та базових академічних знань

ОСВІТА:
2002-2013 - Надвірнянська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (Івано-Франківська область)
Закінчила з відмінними оцінками.

2013-2017(бакалаврат) - Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Київ)
Спеціальність- Біолог;
Спеціалізація - Фізіологія та анатомія людини.
Досягнення: пройшла навчально-виробничу практику в Навчально-дослідному інституті фізіології імені Богача біологічного факультету Київського національного університету (2015-2017 рр.). Брала участь у міжнародній науковій міждисциплінарній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна» (2015 р.) з усною доповіддю на тему «Порівняльний ЕЕГ-аналіз ефективності засвоєння інформації з паперових та електронних носіїв». Також брала участь в інтернет-конференції «Системна організація психофізіологічних та вегетативних функцій (медико-біологічні аспекти)»(2016) та участь в VII Конгресі Українського товариства нейронаук зі стендовою доповіддю на тему «Порівняльний ЕЕГ-аналіз ефективності засвоєння інформації з паперових, електронних та аудіо носіїв» (2017). Були опубліковані тези у збірнику «Шевченківська весна: Досягнення біологічної науки / Bioscience advances» (2015), збірнику ХIV міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Шевченківська весна" (2016), у збірнику матеріалів інтернет-конфереції «Системна організація психофізіологічних та вегетативних функцій (медико-біологічні аспекти)» (2016). Було опубліковано статтю у Віснику Черкаського університету в серії Біологічні науки на тему «Електроенцефалографічні кореляти засвоєння інформації при читанні тексту з паперових та електронних носіїв» (2017).

2017-2019 (магістратура) - Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Київ)
Спеціальність- Біолог;
Спеціалізація - Фізіологія та анатомія людини.
Досягнення: опубліковано тези у збірнику VІІІ Міжнародної наукової конференції «Психофізіологічні та вісцеральні функції в нормі і патології» (2017) та опублікувана стаття у Віснику Київського національного університету на тему «Порівняльний ЕЕГ аналіз ефективності навчання при читанні тексту з паперових, електронних та аудіо книжок» (2017). Була членом Британського фізіологічного товариства протягом 2016-2018 рр.
На даний момент навчаюсь на денній формі.
2017-2018 (магістратура) - Інститут біології, хімії та біоресурсів
Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Чернівці)
Спеціальність- Біолог;
Спеціалізація – Біохімія та лабораторна діагностика.

ДОСВІД РОБОТИ:

Квітень 2018 – Грудень 2018 ( 9міс.)

Скеледром «UP!» (Київ)
Адміністратор-інструктор
Краса / Фітнес / Спорт
Досягнення: набула навички, які допомагають встановленню контакту з будь-якими типами клієнтів, що сприяють грамотній та переконливій презентації товару; вміння роботи із сумнівами і запереченнями з боку клієнта; навички роботи в конфліктній ситуації.

МОВИ: українська, російська – вільно; англійська – pre-intermediate.
КОМПЮТЕРНІ НАВИЧКИ: Microsoft Office всі сумісні програми (професійний користувач)
ОСОБИСТІ ЯКОСТІ: рішучість, відповідальність, уважність, працьовитість, ініціативність, комунікабельність, здатність до швидкого навчання, організаційні навички, стійкість до стресу.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Сімейний стан: незаміжня.
Водійське посвідчення: так.
Можливість відряджень: так.
Без шкідливих звичок.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: