Резюме от 13 января 2019

Безлобова Світлана Юріївна

Андеррайтер, 15 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
54 года
Город:
Украинка
Готов переехать в:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник управління майнових ризиків

с 03.2008 по 01.2019 (10 лет 10 месяцев)
ПрАТ АСК "ОМЕГА", Київ (стархування)

Андеррайтинг, методологія договорів страхування майна, (в тому числі орендованого, заставного майна), договорів обов’язкового страхування іпотеки, договорів страхування від нещасного випадку, (в тому числі позичальників банків); андеррайтинг та методологія страхування відповідальності перед третіми особами, страхування вантажів, страхування будівельно-монтажних ризиків, а також андеррайтинг та методологія обов’язкових видів страхування, страхування авіації, страхування водного транспорту. Створення нових страхових продуктів.
Оперативне погодження конкурентних умов страхування, розміру комісійної винагороди агентам та співробітникам компанії, що продають страхові продукти. Предстраховий огляд об’єктів, що приймаються на страхування, оцінка ризику настання страхової події.
Робота з регіональними підрозділами, виступ на семінарах, представлення нових страхових продуктів. Погодження реєстрів на виплату комісійної винагороди.
Підготовка та подача документації на ліцензування в Нацкомфінпослуг, підготовка та подача в Нацкомфінпослуг нової редакції правил страхування.
Виконання додаткових завдань керівництва компанії, що стосуються перевірки договорів страхування на предмет правильного оформлення, вирішення окремих питань, що стосуються закриття регіональних підрозділів, списання втрачених полісів.
Робота в програмах Inscom, SFA, що використовувались для обліку договорів страхування в ПрАТ АСК «ОМЕГА», постановка задач програмістам компанії щодо вдосконалення роботи програмного забезпечення.

Начальник управління регіонального розвитку

с 08.2006 по 01.2008 (1 год 5 месяцев)
ЗАТ СК "Кий Авіа Гарант", Київ (страхування)

Розвиток регіональної мережі, відкриття точок продажу страхових продуктів, андеррайтинг, методологія договорів страхування майна, вантажів, обов’язкових видів страхування. Було відкрито та успішно працювало12 точок продажу страхових продуктів

Начальник управління страхування майна

с 12.2004 по 08.2006 (1 год 8 месяцев)
ТОВ СК "Альфа-Гарант", Київ (страхування)

Андеррайтинг та методологія договорів страхування майна,укладення, супровід та пролонгація договорів страхування з клієнтами корпорації Альфа-нафта

Провідний спеціаліст, головний спеціаліст

с 01.2001 по 12.2004 (3 года 11 месяцев)
ВАТ СК "Укрсоцстрах", Київ (страхування)

Андеррайтинг, методологія договорів страхування майна, договорів страхування транспортних засобів, договорів страхування сільськогосподарських ризиків, співпраця з банком Укрсоцбанк по питанням погодження умов страхування та визначення страхового тарифу за договорами страхування, що укладались з позичальниками банку. Участь у розробці та вдосконаленні програмного забезпечення "Insurance", що було впроваджене колективом компанії для оперативного андеррайтингу, продажу та обліку договорів страхування.

Головний спеціаліст по страхуванню

с 08.1999 по 09.2000 (1 год 1 месяц)
ЗАТ СК "Юпітер", Київ (страхування)

Розробка нових страхових продуктів, участь у семінарах.

Бухгалтер, фахівець з страхування

с 06.1994 по 08.1999 (5 лет 2 месяца)
АТ СК "Енестра", Київ (страхування)

укладення та супровід договорів обов"язкового страхування добровільних пожежних дружин, договорів обов"язкового страхування від нещасних випадків на транспорті, договорів страхування майна.

Препаратор, технік, інженер

с 09.1981 по 06.1994 (12 лет 9 месяцев)
Київський політехнічний інститут, кафедра теоретичної та промислової теплотехніки, Київ (Учбовий заклад, наукова діяльність)

участь у підготовці технічної документації для наукових робіт


Образование

Київський політехнічний інститут, Український освітній центр менеджменту та підприємництва

Фінанси та кредит, Київ
Высшее, с 12.1996 по 12.1997 (1 год)

Прослухала лекції та склала іспити з таких дисциплін: Інвестиційний менеджмент, основи економічної теорії, економіка підприємства, інвестиційний менеджмент, маркетинг, бухгалтерський облік, економічний аналіз господарської діяльності, фінанси, грошовий обіг, банківська справа, аудит, основи страхової справи, оподаткування фізичних та юридичних осіб. Курсові роботи: бухгалтерський облік, фінанси.


Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Русский — свободно

Рекомендации

Карагаєв Павло Анатолійович
Т.в.о. Президента АСК "ОМЕГА", ПрАТ АСК "ОМЕГА", 067 240-46-44, kpa@omega.ua


Дополнительная информация

Під час роботи в період з 2006 по 20014 р. проходила підвищення кваліфікації на семінарах з андеррайтингу страхування іпотеки, страхування складських ризиків, страхування заставного майна, страхування будівельно-монтажних ризиків, титульного страхування, страхування вантажів.
Стресостійка, відповідальна. Не палю. Готова навчатися та вдосконалювати свої знання на професійні навички. Можу працювати з великим об’ємом документації і інформації.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: