Резюме от 11 февраля 2019 PRO

Головня Ірина Іванівна

Інспектор відділу кадрів, 15 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
36 лет
Город:
Новгород-Северский

Контактная информация

Соискатель указал телефон, эл. почту и адрес.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник

с 01.2015 по 12.2018 (3 года 11 месяцев)
відділ освіти, молоді та спорту, Новгород-Сіверський (Реалізація державної політики в сфері освіти, фізкультури та спорту, молодіжної політики)

Розподіл бюджетних коштів на розвиток освітньої галузі, фізичної культури і спорту та молодіжної політики міста; розробка дієвих соціальних програм у вуідповідних галузях; ведення діловодства; моніторинг та контроль за реалізацією законодавчих актів України; укладання договорів; підготовка статей у ЗМІ; публічні виступи; організація поточної діяльності установи; організація та проведення міських заходів; робота з кадрами; облік, систематизація та опрацювання баз даних.


Образование

Державний університет імені Миколи Гоголя

Філологічний; Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (російська), Ніжин
Высшее, с 09.2000 по 06.2006 (5 лет 9 месяцев)

Кваліфікація: вчитель мови та літератури (російської), зарубіжної літератури та художньої культури. Захистила дипломну роботу з російської мови з теми "Функціонування антропонімів в романі М. Булгакова "Майстер і Маргарита" та кваліфікаційну роботу з теми "Урок словесності у сучасній школі".


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Володію навичками роботи з комп'ютером
  • Аналіз та якісна обробка великих обсягів ініормації (5 лет опыта)
    Свободно, использую в настоящее время.

Знание языков

Английский — средний


Дополнительная информация

Працювала на посаді педагога-організатора у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у 2006-2007 роках; на посаді практичного психолога у слідчому ізоляторі та УВП з 2007 по 2013 рік. У 2013 вступила на державну службу на посаду спеціаліста служби у справах дітей РДА, у 2014 році була переведена на посаду спеціаліста відділу освіти РДА. Маю 5-тирічний стаж державної служби. Щороку проходила курси підвищення кваліфікації відповідно до займаних посад на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, маю відповідні сертифікати від 05.06.2014, від 03.09.2015, від 27.10.2016, від 25.10.2017, від 23.05.2018. У 2018 році проходила курси підвищення кваліфікації на базі Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України, маю відповідний сертифікат від 30.06.2018. Продовжую навчання у даному ВУЗі з метою отримання ступеня вищої освіти "Магістр" зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування" за освітньо-професійною програмою "Державна служба". Можливий переїзд до іншого населеного пункту за умови постійного працевлаштування.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: