Резюме от 11 февраля 2019

Акімов Олександр Віталійович

Помощник депутата (налоговая, пенсійний фонд), 15 000 грн

Полная занятость, неполная занятость.

Возраст:
23 года
Город:
Днепр

Контактная информация

Соискатель указал телефон, эл. почту и адрес.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Образование

ДДАЕУ

Публічне управління та адміністрування., Днепр
Высшее, с 09.2018 по 07.2020 (1 год 10 месяцев)

ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ забезпечує підготовку фахівців для органів державного управління та місцевого самоврядування. Ця професія – для амбітних, активних та цілеспрямованих, яка полягає в організації роботи органів управління регіонального та місцевого рівня; координації діяльності служб і підрозділів організації у сфері управління фінансами, виробництвом, інноваціями, інвестиціями, персоналом, маркетингом; забезпеченні ефективності розвитку публічних установ і організацій.
Випускники публічного управління та адміністрування матимуть змогу реалізувати себе на посадах: державних службовців; працівників органів місцевого самоврядування; керівників державних підприємств, установ та організацій; фахівців з публічного адміністрування; менеджера систем якості в державному управлінні; фахівця з державних закупівель; державного соціального інспектора; консультанта (в апараті органів державної влади, виконкому); помічника-консультанта народного депутата України; спеціаліста з державної служби; спеціаліста з питань кадрової роботи та державної служби.

ДДАЕУ

Інженерно-технологічний факультет. Спеціальність: Агроінженер, Днепр
Высшее, с 09.2016 по 07.2018 (1 год 10 месяцев)

Студенти, що навчаються за спеціальністю 208 «Агроінженерія», набудуть знань з будови, теорії розрахунків та аналізу роботи тракторів і автомобілів, сільськогосподарських машин; зрозуміють сутність експлуатаційних показників роботи машинно-тракторних агрегатів, системи технічного обслуговування і дистанційного комп’ютерного діагностування та моніторингу роботи техніки; будуть обізнані в обладнанні тваринницьких комплексів та переробних підприємств аграрної сфери виробництва. Студенти у виробничих умовах засвоюють сучасну вітчизняну і закордонну техніку, технології вирощування сільськогосподарських культур, бізнес-планування технологічних процесів в рослинництві, тваринництві та переробній галузі. Випускники отримують диплом інженера-механіка.

НК ДДАЕУ

Експлуатація та ремонт машин і обладнання.Технік-механік., Никополь
Среднее специальное, с 09.2012 по 07.2016 (3 года 10 месяцев)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Уверенно пользуюсь ПК.
Владею:Word,Internet.


Знание языков

  • Английский — начинающий
  • Украинский — свободно
  • Русский — свободно

Дополнительная информация

О себе: Мне 22 года,в даний момент являюсь студентом ДДАЕУ учюсь на "Магистр" на факультеті "Публічне управління та адміністрування" форма навчання "денна" "контракт".
Не офіційно працював на Поліграфії "Енєм" був там укладальник-пакувальник моїми обов'язками було за кінцевим контролем якості поліграфічної продукції.Пропрацював з грудня місяця 2017 по серпень 2018.
Зараз представник Соборної районної молодіжної адміністрації Молодіжної Ради Дніпра. Жовтень 2018 по теперішній час. Офіційно, але це не робота а більш волонтерство.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: