Почему стоит держать дистанцию и что с нашим лого

Резюме от 27 марта 2020

Радченко Леонид Павлович

Мастер-приемщик, 25 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
30 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Особисті навички: відповідальний до своїх функціональних обов’язків, спрямований на досягненні високих показників, виконавчий, вимогливий, уважний, цілеспрямований, передбачливий, комунікабельний.

Досвід роботи:
- з жовтня 2014 року по теперішній час – інженер І категорії - т.в.о. начальника гаража СБ України.
Обов’язки: контроль технічного стану автопарку, організація обслуговування та ремонту службових автомобілів, контроль за раціональним використанням службових автомобілів, забезпечення паливо-мастильними матеріалами, контроль за водіями, диспетчерами, начальником складу та механіками, організація відрядження, ведення облікової документації автопарку, підготовка аналітичної документації автопарку.
Досягнення: неодноразове нагородження грамотами, подякою та преміями за досягнуті високі показники в службовій діяльності.

- вересень 2012 – жовтень 2014 – водій СБ України.

Професійні навички: досвід керівної діяльності, користувач ПК, знання будови та конструкції автотранспортних засобів, робота з документами та наказами, володіння російською та українською мовами, англійська зі словником
Освіта:
-2009-2013 рр. – повна вища освіта, Національний транспортний університет, інженер-технік за спеціальністю «Автомобільне господарство»;
-2005-2009 рр. – середня технічна освіта, Київський транспортно-економічний технікум, спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», диплом з відзнакою.
Додаткова інформація:
Відрядження: так.
Сімейний стан: одружений.
Діти: так.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: