Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Резюме от 28 января 2023PRO

Анастасія

Продавець-консультант, менеджер з продажу, бухгалтер, економіст, 20 000 грн

Занятость:
Полная занятость, неполная занятость.
Возраст:
28 лет
Город проживания:
Ржищев
Готов работать:
Обухов, Ржищев, Удаленно, Украинка

Контактная информация

Соискатель указал телефон, эл. почту и адрес.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Бухгалтер по заробітній платі

с 04.2018 по 07.2019 (1 год 3 месяца)
ПП Ресурсінвест-1, Київ (продаж металобрухту)

Нарахування авансів, зп, відпускних, лікарняних, відряджень, розрахункових. Звіти по виконавчим провадженням, ЄСВ, 1-ДФ, 1-ПВ звіт з праці, виконання завдань головного бухгалтера. А також ведення кадрового обліку, табелі для нарахування зп, накази, графіки відпусток, резерви відпусток, штатні розписи, заповнення трудових книжок, договори ЦПХ, акти виконаних робіт. Все, що стосується нарахування зп і кадрової справи!

Бухгалтер по заробітній платі

с 04.2015 по 04.2018 (3 года)
Відділ освіти виконавчого комітету Ржищівської міської ради, Ржищів (Освіта, наука)

Здійснювати прийом, аналіз, контроль та обрахунок табелів обліку робочого часу. Нарахування заробітної плати працівникам освіти, понад 200 чоловік. Видача довідок про заробітну плату за місцем вимоги. Здійснювати прийом і контроль правильності заповнення листків тимчасової непрацездатності, надання головному бухгалтеру зведених відомостей по виплаті заробітної плати та лікарняних. Подання заявки-розрахунку по листах непрацездатності у ФССУ, ведення меморіальних ордерів 5, 5/1, 5/2, 5/3. Здача звітів помісячної персоніфікації, форма 1-ДФ, 1-ПВ, ФСС з ТВП,1-ПО, звіт про нарахування зп у фінансове управління, надання інформації до головного управління та вищестоячих органів по мірі її надходження. Виконання доручень головного бухгалтера.


Образование

Київський національний університет будівництва і архітектури

Економіка підприємства, Київ
Высшее, с 2015 по 2017 (1 год 10 месяцев)


Дополнительная информация

Маю досвід роботи тільки в сфері бухгалтерії, але хочу спробувати себе і в інших напрямках, тому якщо роботодавець матиме змогу та бажання навчити навикам майбутньої роботи - буду тільки ЗА 😊!Важливо! Досвіду роботи в 1с 8 не маю, працювала тільки в 7й версії програми.


Другие резюме этого кандидата

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: