Делитесь историями собеседований и выигрывайте призы от Work.ua!

Резюме от 23 мая 2021

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/6887805/

Юрист, 15 000 грн

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Город:
Дубно
Готов переехать в:
Млинов, Ровно

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь. Доступ к контактам — от 390 грн.


Опыт работы

Юрист

с 09.2017 по 02.2021 (3 года 5 месяцев)
ТОВ "ЗАХІДНА АГРОВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ", Дубно (Сілськогосподарське виробництво)

підготовка, складання та аналіз договорів, контрактів, участь у підготовці юридичних висновків, консультування працівників компанії з різних правових аспектів, участь у переговорах з клієнтом і юристами, які представляють контрагентів по угодам, претензійно-судова робота, представлення товариства у судах, в різних органах державної влади, а також представлення інтересів клієнта перед контрагентами та партнерами по бізнесу, проведення огляду та аналізу чинного законодавства та запропонованих законодавчих актів, підготовка пакетів документів для реєстраційних дій, банків, інших державних органів, надання допомоги в оформленні різноманітних юридичних документів, офіційних листів, запитів іт.ін.

Юрист

с 12.2011 по 08.2017 (5 лет 8 месяцев)
ПрАТ "РАЙЗ-МАКСИМКО", Київ (Сілськогосподарське виробництво)

підготовка, складання та аналіз договорів, контрактів, участь у підготовці юридичних висновків, консультування працівників компанії з різних правових аспектів, участь у переговорах з клієнтом і юристами, які представляють контрагентів по угодам, представлення інтересів клієнта перед контрагентами та партнерами по бізнесу, проведення огляду та аналізу чинного законодавства та запропонованих законодавчих актів, підготовка пакетів документів для реєстраційних дій, банків, інших державних органів, надання допомоги в оформленні різноманітних юридичних документів, офіційних листів, запитів іт.ін.


Образование

Національна академія державної податкової служби України

Юридичний факультет, спеціальність "Правознавство", Ірпінь
Высшее, с 1999 по 2004 (4 года 8 месяцев)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача: програми пакету Microsoft Office (Word, Excell, PowerPoint), володіння пошуковими системами Internet, (принтер, сканер, ксерокс).


Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Русский — свободно
  • Английский — средний

Дополнительная информация

Досконале володіння українською мовою, вільне володіння російською мовою, середній рівень - англійська. Є посвідчення адвоката, а також посвідчення водія.
Особисті якості: відповідальна, цілеспрямована, вперта, уважна та прискіплива до деталей, сумлінна, спостережлива, швидко вчусь, люблю вирішувати цікаві робочі завдання.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: