Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Резюме от 25 марта 2023Файл

Наталия

Молодша медична сестра

Возраст:
38 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Загруженный файл

Версия для быстрого просмотра

Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.

Сердюк Наталія Миколаївна
КОНТАКТИ
м. Київ
т.м. : [[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») ]
МЕТА Отримання посади: молодша медсестра, санітарка-прибиральниця.
КАР’ЄРА
2021 р – бухгалтер 1 категорії . Державної установи Інститут урології Національної академії медичних наук України. Ведення обліку основних засобів, а саме: оприбуткування, видача та списання. Формування меморіальних ордерів. Також складання звітності форми 2-ОЗ ІНВ; Розділ III форми 4-мтп.
2020 р. – Завідувач господарством «Автобусний парк № 8» Виконувала функцій бухгалтера. Виконання доручень головного бухгалтера.
2019 р. – провідний бухгалтер Державного підприємства «Виробниче об’єднання «Киівприлад». Функціональні обов’язки: розрахунки з дебіторами.
2017 р. - провідний бухгалтер Інституту відновлювальної енергетики Національної академії наук України. Функціональні обов’язки: облік матеріалів, а також дебіторська заборгованість за розрахунками орендної плати.
2016 р. – бухгалтер І категорії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру». Функції з обліку основних засобів, інших необоротних матеріальних та нематеріальних активів.
2015 р. – бухгалтер І категорії Колективного підприємства «Навчально-відновлювальний центр Українського товариства глухих». Функціональні обов’язки: облік заробітної плати.
2013р. – Державне підприємство Інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського. На посаді бухгалтера з матеріалів мої обов'язки: переміщення та списання матеріалів та ведення рахунків бухгалтерського обліку таких як : малоцінні необоротні матеріальні активи, білизна постільні речі, одяг та взуття, обладнання, конструкції і деталі до установки, будівельні матеріали, малоцінні та швидкозношувальні предмети, що знаходятся на складі та експлуатації, господарські матеріали і канцелярське приладдя, тара, запасні частини до машин і обладнання, інші матеріали та складання відомості видачі миючих засобів.
2012 р.- Центр технічної експлуатації №1 філії спеціалізованого електрозв’яку «Укртелеком», бухгалтер 2 категорії . Складання звітності, а саме: звіт по залишкам кабельно- мідної продукції; звіт по придбанню, використанню ПММ; списані реалізовані, в оренді основні засоби; капітальні інвестиції, незавершене будівництво (2 щт.); таблиці амортизації до Декларації з податку на прибуток; журнал-ордер №4 (основні засоби); журнал-ордер №5 (матеріали); відомість 1.3 (рахунок 331); відомість 3.2 (авансові звіти); звіт по залишкам ТМЦ.
2007 - 2012 роки – Головне управління регіональної статистики (Головне міжрегіональне управління статистики у м. Києві); спеціаліст І категорії-бухгалтер. Виконувала роботу пов’язану в основному у веденні складського обліку, руху основних засобів, веденні табелю обліку використання робочого часу, складання декларації з ПДВ, видачі податкових накладних і актів приймання-здачі наданих послуг за видачу довідок ЄДРПОУ, виписка довіреностей та рахунків-фактури, виконання міжміських телефонних розмов.
ОСВІТА
2002 - 2007 роки – Київська державна академія водного транспорту імені Гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула о кваліфікацію «спеціаліст з обліку і аудиту».
ДОДАТКОВА ОСВІТА
2019 р. – під час навчання в Міжрегіональній академії управління персоналом отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації : «Облік і аудит» .
2016 р. – здобула нові новий освітньо-кваліфікаційний рівень « Фінансовий директор». В Міжрегіональній академії управління персоналом.
2012 р- навчалася в Інституті післядипломної освіти «Укрстено» та отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації за напрямом підготовки «Використання комп’ютерних технологій в бухгалтерському обліку»
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
володію українською, російською мовами - «вільно»; німецькою - «читаю і перекладаю зі словником»
вмію працювати на комп’ютері – MS Word; Excel; Парус 8.5; Афіна (Парус);1Сv7.7;1Сv8.3.
Уважність, відповідальність, пунктуальність.

Другие резюме этого кандидата

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Кандидаты в категории
Кандидаты по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: