Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Резюме от 19 сентября 2023PRO

Вікторія

Керуючий, адміністратор (HR), менеджер із закупівлі

Занятость:
Полная занятость, неполная занятость.
Возраст:
37 лет
Город:
Ивано-Франковск

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Керуюча торгівельним центром

с 10.2020 по 11.2022 (2 года 1 месяц)
Торгівельний Центр «Амстор» ТОВ «ІСТ Солюшн груп», Мелітополь (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

-організація роботи торгівельного центру, налаштування всіх циклів та процесів ТЦ, організація роботи персоналу, контроль за виконанням завдань, оперативне вирішення форс-мажорних ситуацій.
-забезпечення та контроль безперебійною роботою ТЦ (Торгівельний центр);
-залучення, розміщення, контроль орендарів на торгівельній площі ТЦ;
-ведення документообігу та звітності щодо орендарів;
-виконання планів заповнення ТЦ та Валової Виручки з оренди;
-модернізація ТЦ, підвищення рейтингу ТЦ у регіоні.
Досягнення на посаді: 100% заповненість торгівельної площі у 3000 м2, виконання плану з Валової виручки 130%. В підпорядкуванні 15 співробітників та 46 орендарів. Залишила місце роботи з настанням воєнного стану. ТЦ на окупованій теріторії.

Керівник із розвитку роздрібної мережі

с 06.2016 по 10.2019 (3 года 4 месяца)
Мережа будівельних магазинів «Фундамент», Мелітополь (Оптова та роздрібна торгівля будівельними матеріалами, сантехнікою)

Виконувала обов’язки:
- работа з клієнтами у відділі продаж. Консультування клієнтів, збільшення бази клієнтів, прямі продажі.
- залучення новых продуктів та розширенння ринку збуту продукції.
- організація работи роздрібних магазинів, контроль ассортименту, контроль викладки товарів на полицях, проведення акцій, розпродажів, аналіз оборотності товару, щомісячні та щорічні звіти по роботі та прибутковості кожного магазину (6 магазинів).
- підбір, проведення стажування та робота з персоналом у роздрібних магазинах. Нарахування заробітної плати; постановка щомісячних планів продавцям та контроль за їх виконанням; мотивація персоналу; організація навчання персоналу техніці продаж, специфіці товару, работі в команді. Контроль якості обслуговування клієнтів у магазинах.
- розробка маркетингових планів та рекламних компаній з використанням основних ресурсів, участь у виставках, аналіз та звітність проведених проєктів.
- пошук та підбір нових, переспективних постачальників. Проведення переговорів, укладання договорів.
- розвиток нового напрямку для компанії «Кахель та сантехніка». Відкриття нового магазину під ключ. Торгівельна площа - 600м2. Прибутковість магазину з перших місяців роботи.

- відкриття будівельного супермаркету. Торгівельна площа- 2000 м2. Розробка стратегії магазину, розробка проєкту у програмі SketchUp; контроль будівельних робіт, організація торгівельного процесу від торгівельного обладнання до виклаки товару, підбір персоналу, організація роботи магазину в цілому.

Досягнення на посаді: розробка та впровадження нової системи мотивації персоналу, яка вже виправдала себе на протязі 3 років, підвищення Чистої виручки магазинів у 3,5 рази, успішне впровадження нового напряму, відкриття 2 магазинів. В підпорядкуванні 40 співробітників.

Менеджер з продажу, менеджер закупівель сантехніки

с 09.2011 по 05.2016 (4 года 8 месяцев)
Мережа сантехнічних магазинів «Джакузі», Мелітополь (Оптова та роздрібна торгівля сантехнікою)

-робота у відділі продаж. Консультування клієнтів, прямі продажі сантехніки, впровадження нових продуктів, розширення клієнтської бази. Організація роботи оптового відділу, розробка стратегії роботи з оптовими клієнтами, аніліз продаж та ефективності роботи відділу;
--розширення ассортименту продукції, робота з постачальниками, укладання договорів, проведення закупки продукції, ціноцтворення, робота з ексклюзивними товарами.

Досягнення на посаді: розширення товарного асортименту, збільшення клієнтської бази, збільшення середнього чеку оптового клієнта, збільшення продаж оптового відділу у 2,2 рази за рік.


Образование

ТГАТУ

Облік та Аудит, Мелітополь
Высшее, с 2003 по 2008 (5 лет)

Спеціаліст


Дополнительное образование и сертификаты

Google: Цифровий маркетинг та електрона комерція

2023, 6 місяців


Знания и навыки

MS Office Пользователь ПК Продаж Організаторські здібності Робота в команді Техніки продажу Техники продаж SketchUp

Знание языков

 • Украинский — свободно
 • Русский — свободно
 • Английский — начинающий

Рекомендации

 • Качорівська Тетяна Володимирівна

  Качорівська Тетяна Володимирівна

  Директор ТОВ «ІСТ Солюшн Груп»

  +38067 619 97 83

  Телефон:
  +38067 619 97 83

 • Біловол Сергій Олександрович

  Біловол Сергій Олександрович

  Директор мережі магазинів «Фундамент»

  +38 067 230 56 46

  Телефон:
  +38 067 230 56 46

Дополнительная информация

Вважаю, що гарна та спрацьована команда- запорука успіху бізнесу. Я вмію підібрати, організувати команду та націлити її на результат. Якщо Ви за розвиток та прибутковість то я в цьому допоможу.
Маю знання будматеріалів, сантехніки та плитки від бюджетного сегменту до елітного.

Додаткова освіта: "Основи цифрового маркетингу та електронної комерції від Google 2023 р." (сертифікат). Тренінг «Успішна робота з клієнтами та новинки продукціі» м. Відень, Австрія 2014р., тренінг «Ринок сантехніки та перспективи його розвитку» м. Київ 2015р., Тренінг « Сучасна техніка продаж та робота з заперечннями» м. Київ 2015р, Курс англійської мови «Центр МИР» 2016р., Тренінг « Ефективний підбір персоналу» м. Мелітополь 2019р., Семінар VOLLE OPEN «Переваги TM VOLLE» 2019р., Участь у регіональній виставці «Ярморка професій» 2017, 2018рр.
Лідер по натурі. Поважаю іншу думку, йду на компроміси але при цьому вмію відстоювати свою точку зору. До роботи відношусь з максимальною віддачею. Готова розвиватися, залучати свій досвід та знання для розвитку Вашої компанії. Маю авто та права категорії В.


Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: