Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Резюме от 6 декабря 2022

Антон

Junior media buyer (Facebook), 9 000 грн

Занятость:
Полная занятость, неполная занятость.
Возраст:
18 лет
Город проживания:
Козелец
Готов работать:
Удаленно

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительное образование

Arbitrage Up (2022, 1-2 місяці)


Дополнительная информация

Доброго Дня!
Я початківець по даній сфері, який нещодавно пройшов навчальний курс Арбітражу по вертикалі ,, Нутра ,,. В даному курсі я вивчав працю із доменом, завантаження лендінгу на домен та його унікалізація, праця із креативами та текстом, праця із програмою Dolphin Anty, правильне налаштування Фейсбук акаунтів та його подальший запуск, уникнення блокування та види блокування, а вразі блокування вивчав подальші дії для розблокування акаунта, працював із запуском та налаштуванням реклами із маленьким бюджетом, виходило навіть показувати деякі плюсові результати.

Про себе можу сказати не багато, мені 18 років, хочу працювати та наполегливо розвиватися в даній ніші, можу стати помічником, фармером акаунтів-помічником, займу будь-яку діяльність, легко переналаштуюсь на вертикаль ,, Гемблінг ,,

Готовий працювати 24/7

Я готовий до будь-яких труднощів!

Присутність постійного світла та інтернету!

Якщо я вас чимось зацікав, або хоче взнати більше, то можете мені писати в Телеграм--( @karas1996, https://t.me/karas1996 )


Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: