Послуги сайту

Щомісяця Work.ua відвідує понад 5,7 млн людей у пошуках роботи. Ми впевнені, що серед цієї аудиторії ви знайдете потрібних спеціалістів. А щоб ви могли виділити свої вакансії та компанію серед тисяч інших та зробити пошук співробітників ще ефективнішим, ми пропонуємо спеціальні послуги.
:
:
:

Розмістіть вакансію безкоштовно

Щомісяця кожна компанія має можливість безкоштовно розміщувати одну вакансію.

Пакети послуг

Набори послуг на місяць для розміщення вакансій та ефективного пошуку кандидатів. Ви завжди зможете вибрати оптимальний пакет під свої потреби для будь-якого числа вакансій.

Докладніше

від 490 грн
на місяць

Гаряча вакансія

Цілий тиждень вакансія розміщується в топі результатів пошуку. Найкраще рішення, коли вам потрібно отримати якомога більше відгуків, щоб швидко закрити термінову вакансію або знайти одразу багато співробітників.

Докладніше

від 3 490 грн
за шт.

Доступ до бази кандидатів

Хочете першими зв'язуватися з найкращими шукачами? Отримайте доступ до нашої бази, яка містить понад 3,5 млн унікальних кандидатів і щомісяця збільшується на 60 тис. нових.

Докладніше

від 1 490 грн
на тиждень

Інші послуги

Анонімна публікація

Ви зможете розмістити вакансію на місяць з прихованою назвою вашої компанії. Дата розміщення вакансії буде автоматично оновлюватися щотижня.

Банерна реклама

Ви зможете розмістити банер на сайті Work.ua, щоб ефективно звернутися до вашої цільової аудиторії, яку знайдете серед більш ніж 500 тисяч відвідувачів щодня.


Способи оплати

Карткою Visa або Mastercard

Безготівковий розрахунок

Комерційна пропозиція

Завантажити PDF, 2,3 Мб

Ми завжди до ваших послуг

Якщо у вас виникло запитання, напишіть нам на sales@work.ua або зателефонуйте:
Київ 044 498-18-94
Vodafone 050 361-02-35
Київстар 067 630-30-84
Lifecell 093 966-15-22