Кадрові документи

У цьому розділі зібрані посадові інструкції, трудові договори та контракти, бланки заяв, наказів, звітів, актів та інші кадрові документи, які можуть стати в нагоді в роботі керівникам, HR-менеджери, фахівці відділу кадрів, та й просто співробітникам.

Пошук по базі документів

Наприклад: дизайнер, заява на відпустку і т.п.
1652 документа

Посадові інструкції, як правило, розробляє керівник для своїх безпосередніх підлеглих при прийомі на роботу. У них закріплюються обов'язки співробітника, кваліфікаційні вимоги, взаємини між роботодавцем і співробітником.

25 документів

Угода між працівником і роботодавцем, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, а роботодавець зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи називається трудовим договором або контрактом. При складанні вимог для трудового договору можна спиратися на посадові інструкції.

84 документа

А також акти, картки, анкети, заяви, звіти, накази, листи, табелі, графіки, журнали, книги обліку, довідки та інші документи, оформлення яких, має певні стандарти або табличні форми.

13 документа

Кадрові документи досить різноманітні. Тут те, що не потрапило в інші категорії цього розділу.

Розділ «Кадрові документи» створений з використанням матеріалів сайту Jobs.ua та інших сайтів.