Листи від Work.ua тепер ідеальні для мобільних та українською
Ми повністю оновили зовнішній вигляд усіх електронних листів для шукачів. Нові листи тепер зручно читаються з мобільних пристроїв та можуть надходити українською мовою.
БАМ! І Work.ua вже 11 років!
Вже цілих 11 років ми працюємо для того, аби допомагати людям знаходити роботу та працівників. Ми віримо — ви зможете все, а ми допоможемо!
Ринок праці України демонструє позитивні зміни
Директор з розвитку Work.ua Сергій Марченко розповів, як складається ситуація на українському ринку праці, кого шукають роботодавці та хто має шанс знайти роботу.
Як створювалася нова стратегія Work.ua «Ти зможеш все»
Коли дослідження показали, що вже 85% людей в Україні знають чи користувались Work.ua, ми зрозуміли: досить вкотре повторювати, що Work.ua — №1. Треба рухатися далі й створювати нову стратегію комунікації з користувачами.
Нова стратегія Work.ua — вірити та надихати!
«Ти зможеш все» — наша нова стратегія у цих трьох словах. Вона проста і зрозуміла: Work.ua вірить у тебе і надихає діяти. Ми віримо у кожного, підштовхуємо, мотивуємо та надихаємо.
Work.ua — лучший сайт поиска работы по мнению украинцев
Work.ua занял первое место среди сайтов по трудоустройству по результатам голосования в рамках проекта «Українська Народна Премія» 2016 года.
Work.ua вошел в Топ-25 самых популярных сайтов в Украине
Впервые рейтинг популярных сайтов уанета пополнил сайт по трудоустройству. Им стал Work.ua, который в июле посетили более 3 млн человек.
Дніпропетровськ став Дніпром. Тепер і на Work.ua
16.06.2016 1 коментар
Змінити назву міста на сайті так, щоб усім було зручно, зрозуміло та не загубити пошуковий трафік — не так просто, як здається на перший погляд. Та ми впорались.
С Днем рождения, Work.ua! Отмечаем 10 лет инноваций и развития
За 10 лет мы достигли невероятных показателей и результатов. Например, за несколько секунд, пока вы читаете это предложение, на сайте Work.ua появится новая вакансия, будет отправлено 7 резюме и просмотрено 350 страниц.
Work.ua — лучший портал поиска работы по результатам двух онлайн-рейтингов
Work.ua победил в двух онлайн-рейтингах 2015 года среди порталов поиска работы — «Украинская народная премия» и «Фаворит успеха». Спасибо, наши пользователи, за выбор и доверие!
Сторінки:
1234513
← попередня | наступна →