У вакансіях з'явилася геолокація — тепер ви можете знаходити роботу ближче до дому!

Резюме від 18 червня 2018

Бабец Елена Александровна

Головний бухгалтер, 5 000 грн

Неповна зайнятість, дистанційна робота.

Дата народження:
25 жовтня 1982 (35 років)
Місто:
Дніпро

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний бухгалтер

з 02.2011 по нині (7 років 4 місяці)
ДНЗ "МВПУ ПІТ", (Державна організація (освіта))

З 18.07.2001 по 10.09.2005 – працювала у ВЧ А-1355 на посаді бухгалтера з обліку фінансової служби. Обов’язки: нарахування заробітної плати, здача звітів по фондам.
З 16.09.2005 по 07.01.2008 – працювала у ВДНЗ «ДКТД» Обов’язки: облік ОЗ, інших необоротних матеріальних активів, МШП, знос, інвентаризація, здача статистичної звітності, нарахування орендної плати.
З 08.01.2008 по 25.02.2011 – переведена на заст. гол. бухгалтера. Обов’язки: складала фінансову звітность як бюджетної установи в органи Державного казначейства; здійснювала облік надходження грошових коштів з загального та спеціального фондів, матеріальних цінностей, основних засобів та своєчасне відображення у відповідних регістрах; щомісячне ведення таких облікових регістрів, як: м/о №№ 2,3,4,6,8,14; здійснювала щомісяця відображення зведених даних по дебіторської та кредиторської заборгованості установи; складала звітність в податкову інспекцію; вела головну книгу та оборотну відомость на протязі року; проводила звірки з організаціями – постачальниками.
З 28.02.2011 по теперішній час – головний бухгалтер в ДНЗ «МВПУ ПІТ». Обов’язки: Здійснюю організацію бухгалтерського обліку фінансово – господарської діяльності училища та контроль за економним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів, здійснюю розрахунки, виконання зобов’язань, облік доходів та витрат за прийнятою в установі формою ведення бухгалтерського обліку з додержанням єдиних методологічних засад бухгалтерського обліку та з урахуванням особливості діяльності училища і технології оброблення даних; здійснюю облік надходження грошових коштів з загального та спеціального фондів, матеріальних цінностей, основних засобів та своєчасне відображення у відповідних регістрах; щомісячне ведення таких облікових регістрів, як:м-о №№ 2,3,4,6,8,14; здійснюю щомісяця відображення зведених даних по дебіторської та кредиторської заборгованості установи; складаю звітність в податкову інспекцію (земельний податок, ПДВ,водні ресурси, пільги,звіт неприбуткової організації); провожу звіряння облікових даних по заробітній платі, проживання у гуртожитку, матеріальних цінностей, які обліковуються в реєстрах синтетичного та аналітичного обліку; веду головну книгу та оборотну відомість на протязі року; організовую контроль за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських операцій; забезпечую складання на основі даних бухгалтерського обліку фінансової звітності, підписання її та подання в установлені терміни користувачам; здійснюю заходи щодо надання повної, правдивої інформації про фінансовий стан, результати діяльності та рух коштів училища; беру участь у підготовці та поданні інших видів періодичної звітності, які передбачають підпис головного бухгалтера, до органів вищого рівня відповідно до нормативних актів, затверджених формати та інструкціями; забезпечую строгого виконання штатної, фінансової та касової дисципліни; забезпечую складання балансу, кошторису доходів і витрат.


Освіта

ВНЗ "Університет економіки та права КРОК"

Облік та аудит, Дніпропетровськ

Вища, з 09.2007 по 09.2010 (3 роки)

01.07.2001р. закінчила ПТУ №11, здобула кваліфікацію бухгалтера.
30.07.2007р. закінчила Державний заклад Дніпропетровський державний інститут технічного навчання, здобула кваліфікацію молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку.


Професійні навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Вільне користування ПК, MS excel, word, програмне забезпечення M.E. DOC, Парус (платіжні доручення)

Знання мов

  • Російська — експерт
  • Українська — експерт

Додаткова інформація

Особисті якості: відповідальна, організована, легко вчусь, комунікабельна,
вмію організовувати роботу у колективі.
Маю дитину 10 років.
Візьму фірму вести на дому. тел. [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: