Резюме від 15 лютого 2018

Савенков Антон

Руководитель проекта

Повна зайнятість.

Дата народження:
3 липня 1983 (34 роки)
Місто:
Запоріжжя


Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Савенков Антон Володимирович
Вік:34
Місто:Запоріжжя
Телефон(и):[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
E-mail:[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Керівник, менеджер проєктів


Ціль


Отримання посади у сфері будівництва, теплопостачання, кліматизації, вентиляції, енергоменеджменту, матеріально-технічного забезпечення.

Ключова інформація


Одинадцять років праці у фірмі що займається проектуванням, поставкою, монтажем, сервісним обслуговуванням кліматичного та електротехнічного обладнання для промисловості, будівництва та енергетики, та є офіційним партнером таких компаній як Siemens, ABB, Daikin та ін. Шість років займаю посаду директора підприємства та керівника відділу вентиляції, опалення та кондиціонування (за сумісництвом). Керівник з гарним практичним досвідом ведення перемов та виконання проектів. Комунікабельність, активність, висока ефективність в досягненні цілей . Досвід у розвитку нових напрямків.


Досвід праці


Менеджер кліматичного відділу
серпень 2006

ОБОВ’ЯЗКИ: Планування продажів. Пошук і залучення нових клієнтів та підтримка існуючих клієнтів компанії. Контроль логістики (наявність виробів в країні, ведення перемов з дистриб’юторами про умови постачання, знижки, умови розрахунків). Підготовка документів в тендерах ЕБРР.

Керівник відділу
Лютий 2008

Контроль виконання монтажних та сервісних робіт. Ведення первинної бухгалтерської документації. Ведення проектів від тендерної документации до здачі об’єктів в експлуатацію з подальшим технічним обслуговуванням. Підтримка контактів з існуючою базою клієнтів, розширення клієнтської бази фірми, постійні зустрічі з клієнтами, побудова довгострокових партнерських взаємовідносин. Виконання плану продажів. Складання брифів, оцінка бюджету, складання комерційних пропозицій. Проведення презентацій. Планування командної праці над проектами, складання таймінгів. Оформлення та контроль за документообігом. Аналіз результатів та ефективності праці. Щорічна участь в тематичних виставках.

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ: За два роки, став керівником відділу (з посади менеджера зі збуту), за рік став директором фірми-партнера. Провів реорганізацію монтажного відділу. З 2013 року вивчаю, та постійно працюю з обладнанням компанії Siemens, департамент «Автоматизації та безпеки будівель». За запрошенням Сіменс Україна, пройшов курс з вивчення Scada системи на базі програми Siemens «Desigo» з автоматизації та безпеки будівель, та маю Сертифікат. Сприяв отриманню та вдалому виконанню проектів на межригіональном та міжнародному рівні (Азербайджан), керував організацією та виконанням робіт за кордоном. Починаючи з початку 2016 року розробив, з оглядом на вимоги енергоефективності, та успішно реалізував новий напрямок в роботі компанії, розробка, виготовлення та запуск в експлуатацію – Індивідуальних Теплових Пунктів. Значно розширив список партнерів.

Освіта


Запорізький Національний Технічний Університет (Запоріжжя, Україна)
Рік закінчення 2007
Спеціаліст по електричним машинам та апаратам. Спеціаліст.

Курси, тренінги, сертифікатиКурс по системам автоматики будівель на базі програмно-апаратного комплекса Desigo Siemens
Рік закінчення 2014

Бізнес - тренінг (Дніпропетровськ, Україна)
Рік закінчення 2011
"Эффективные стратегии ведения телефонных и очных переговоров"

Бізнес - тренінг (Дніпропетровськ, Україна)
Рік закінчення 2010
"Стратегия прорыва"


Додаткова інформація


Комп`ютерні навики
Офісний пакунок – впевнений користувач. 1С (версія сьома і восьма) - впевнений користувач по роботі з первинною документацією. Дві спец. програми Siemens HitTool та ACSTool - програми по підбору та конфігуруванню контролеров Siemens, Avtocad.

Водійське посвідчення
Стаж водія - 12 років, категорія "B" і "C".


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: