Резюме від 2 грудня 2016 PRO

Прончук Віталій

Юрист

Повна зайнятість.

Дата народження:
17 липня 1990 (26 років)
Місто:
Київ


Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтесь.


Досвід роботи

Головний юрисконсульт юридичного управління

з 03.2014 по нині (2 роки 9 місяців)
ПАТ "Банк Форвард", Київ (банки)

Основні обов’язки: правовий супровід господарської діяльності банку, практика у сфері корпоративного, фінансового, господарського, трудового права.

Досягнення: успішне представництво інтересів банку та пов’язаних з ним компаній перед регуляторами (НБУ, НКЦПФР, ФГВФО, Нацкомфінпослуг) та іншими державними органами, проведення з позитивним результатом «legal due diligence» купівлі-продажу фінансових та інших компаній (в т.ч. з іноземним елементом), підготовка юридичних висновків та меморандумів, проведення робочих проектів над банківською структурою власності, юридичний аналіз відносин банку з пов’язаними особами.

Юрисконсульт

з 05.2012 по 01.2014 (1 рік 8 місяців)
ТОВ "ЮНІВЕРСАЛ КАРГО ТРАНС", Львів (експедиторські послуги, залізничний транспорт)

Основні обов’язки: повний юридичний супровід діяльності підприємства, ведення кадрового діловодства, аналіз і складання проектів договорів, аналіз чинного законодавства України, представництво інтересів підприємства у всіх державних органах, установах, перед контрагентами та партнерами по бізнесу, юридичний супровід перевірок державних органів.

Досягнення: з початку діяльності підприємства розробив усі необхідні документи для організації та ведення господарської діяльності підприємства, кадрового діловодства, отримав успішний досвід щодо стягнення дебіторської заборгованості контрагентів у судовому порядку та у виконавчому провадженні.

Юрисконсульт

з 09.2011 по 05.2012 (8 місяців)
ПП "Бюро Правових Послуг "Інтромісія", Львів (юридичні послуги)

Основні обов’язки: консультації клієнтам фірми з правових питань, захист інтересів клієнтів у судах та інших державних органах, складання проектів процесуальних документів, дослідження та аналіз проблемних питань законодавства.

Досягнення: отримав перший практичний досвід роботи у сфері юриспруденції та адвокатської діяльності, здобув перший досвід у розробленні бізнес-планів розвитку фірми та залученню нових клієнтів.

Стажування під час навчання

з 03.2011 по 09.2011 (6 місяців)
ПП "Бюро Правових Послуг "Інтромісія", Львів (юридичні послуги)

Досягнення: отримав перший практичний досвід роботи у сфері юриспруденції та адвокатської діяльності, здобув вагомий досвід у розробленні бізнес-планів розвитку фірми та залученню нових клієнтів.


Освіта

Львівський національний університет ім. Івана Франка

Юридичний, правознавство, Львів

Вища, з 09.2007 по 06.2013 (5 років 9 місяців)

Кваліфікація «магістр права». Під час навчання активна громадська діяльність, член ELSA та студентського самоврядування.


Додаткова освіта

 • Академія сухопутних військ ім. П. Сагайдачного, м. Львів, Військове звання: молодший лейтенант запасу (2009-2011)
 • Курси англійської мови у Львівському Будинку вчених (2010)

Професійні та інші навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  ПК – досвідчений користувач (Ліга Закон, 1С-Підприємство v8, усі державні онлайн реєстри, Microsoft Office, Internet, E-mail);
 • Корпоративне право (3 роки досвіду)
  Експерт, використовую в даний час.
 • Складання та аналіз договорів (3 роки досвіду)
  Експерт, використовую в даний час.
 • Ведення претензійно-позовної діяльності (2 роки досвіду)
  Експерт, використовую в даний час.

Знання мов

 • Російська — експерт
 • Англійська — середній

Рекомендації

 • Рекомендації надам за вимогою
  0675591707

Додаткова інформація

Активна громадська діяльність
член Асоціації правників України;
член Клубу Майбутніх адвокатів при Асоціації адвокатів України.

Ділові якості: орієнтація на досягнення результату, робота в команді, вміння самостійно приймати рішення та відстоювати їх, планувати та організовувати робочий процес, знання та вміння застосовувати на практиці як і правові норми, так і прогалини законодавства, знання процесуального права, здатність (а основне - бажання) швидко навчатися.

Особисті якості:отримую задоволення від практики у галузі юриспруденції, спокійний характер, здатність не показувати власних емоцій, комунікабельність, організаторські здібності, потужна внутрішня мотивація, вмію розвеселити та люблю пожартувати.

Захоплення: туризм, спорт (великий теніс та футбол), адвокатура та організація діяльності юридичних компаній, психологія, тонкий гумор.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Всі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги і зарплату з вакансіями інших підприємств: