Резюме від 19 травня 2017

Шевченко Олег Юрьевич

Топ-менеджер, руководитель высшего звена (страхование, образование, наука), 8 000 грн

Повна зайнятість.

Дата народження:
27 січня 1965 (53 роки)
Місто:
Кропивницький (Кіровоград)

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

РЕЗЮМЕ

Шевченко дата народження: 27 січня 1965 року
Олег
Юрійович

25006, Україна
м. Кіровоград, вул. Гоголя 86, кВ. 10

Тел.: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

E-mail: karayakg@ mail.ru


МЕТА: заміщення вакантної посади

ДОСВІД РОБОТИ: 1986-1987 – старший інспектор з основної діяльності відділу оргмасової та планово – економічної роботи Управління держстраху Кіровоградської області. Займався контролем по виконанню плану, виготовленням та розповсюдженням рекламної продукції, приймав участь у ревізійних заходах по районним відділенням.
1987 – 1989 – викладач історії, завуч професійно-технічного училища зв’язку № 9.
1989 – 1994 – викладач історії та права будівельного професійно-технічного училища № 2.
1994 – 1997 – технічний директор приватної комерційної фірми «Юрмікс». Займався налагодженням контактів з оптової поставки та збуту ряду заводів пивоварної промисловості України, таких як «Оболонь», «Рогань», ВАТ Чернігівський пивний завод, в центральному регіоні.
1998 – 1999 – комерційний директор Кіровоградського пивоварного заводу ВАТ «Імперія – С», керував підрозділом по збуту продукції, вивчення попиту та розширення асортименту. Мав вісімнадцять підлеглих
1999 – 2000 – працював над будівництвом та відкриттям першого в місті спеціалізованого пивного ресторану від ВАТ « Імперія – С».
2000 – 2000 – заступник директора фірми «Маркет-Центр». Розвиток роздрiбноi торгiвлi.
2000 – 2003 – виконавчий директор приватного підприємства «УКР-Петроль» по Кіровоградський області, займався поставками та збутом нафто продуктів, будівництвом АЗС, розширенням мережі.
2005 – 2006 – працював заступником директора Кіровоградської філії ЗАТ «ПРОСТО-страхування», займався розвитком мережі активних агентів, викладав теорію продажі та пошуку потенційних клієнтів.
2006 – 2012 – на керівних посадах страхових компаній АТ «УОСК», «ОМЕГА» та «ПРОВІДНА», займався керівництвом філій, розвитком мережі добровiльного та обов’язкового авто страхування, медичного страхування та страхування врожаю сільгоспідприємств, пошуком та підбором персоналу. У різні часи на цих компаніях від п’яти до двадцяти підлеглих.
ВМІННЯ ТА НАВИЧКИ:
Вільно володію державною мовою, ПК, постійно підвищую знання в галузі законів про працю, економічних законів, нормативних актів України. Комерційні секрети завжди тримаю в таємниці.

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ:
Комунікабельний, вмію працювати в колективі та з колективом, наполегливий в досягненні поставлених завдань та цілей, завжди відчуваю потенціал колективу, вимагаю постійного підвищення знань та навичок, як від себе, так і від підлеглих, не соромлюсь вчитися у інших, схильний до самовиразу та лідерства.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: